Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek, ha az esküvőn a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az esküvőn a párotok otthagyna az oltárnál?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Kiakadnék
2021. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsírnám magam😭
2021. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor nem esküvő lenne az esti party, hanem szabadulóbuli. 😂
2021. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak napokkal később fognám fel és zuhannék magamban. Először biztos arra gondolnék, hogy valami baja esett. :(
2021. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Leütném egy péklapáttal első felindulásbol. Aztán megkérdezném miért alázott porrá. Utána a többi miértre várnám a választ
2021. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy baromnak gondolnám, hogy képes volt elszórni ennyi pénzt, hogy lelephessen :D nem egy olcsó dolog a lakodalom, na
2021. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázatot várnék. De azért azzal tisztában kell lenni hogyha ilyen történik akkor ez egy hosszú folyamat végeredménye. Kivéve ha valami csúnya titok derül ki a másikról és ezért hagyja ott hirtelen.


De elég gáz hiszen előbb is mondhatja a másik hogy bocsi de nem és akkor nem megalázó ez az egész

2021. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem fognám fel. Azt hinném, hogy csak vicc. Aztán amikor kiderül, hogy nem, akkor teljesen összetörnék.


F

2021. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak zokognék és zokognék, aztán leinnám magam, és hányva zokognék tovább. De utána nem rágnám magam évekig, az is biztos :)
2021. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Én egy ilyet hallottam, a férfit hagyta faképnél a menyasszony. Azt már nem tudom, hogy az esküvő napján lépett le vagy pár nappal előtte, de nagyon kicentizte a szakítást. Amennyire én tudom, azóta a pasi csak használja a nőket, nem nősült meg, nem lett gyereke, nem lett többé szerelmes. De ez már régi sztori, olyan 20 éves és már jó 10 éve nem követem, az is lehet, hogy azóta happy and...
2021. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!