Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok hasonló helyzetben? Mi lenne a jó döntés? Kicsit húzzuk rá vagy vegyük nagyítsuk meg ami lötyögne?

Figyelt kérdés

A covid miatt itthon lemértük az újakat. Megrendeltem a karika gyűrűnket ami jó volt de párom nem tudja felhúzni mert csontos az úja a bütyöknél.

Ha rá húznánk neki erősebben akkor pont jó méret lenne elveszíteni nem veszítené és úgy szerette volna hogy feszesen legyen rajta az ujján

DE miután felhúzzuk nem hiszem hogy le tudnánk szedni az útjáról a bütyök miatt..de ha meg nagyítunk rajta lötyögne.



2021. ápr. 11. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Utykos ujjra alul nyitott gyurut szoktak venni. Amit igeny eseten hajlitani tudnak. Marmit le tudja venni.


Szerintem a meglevo gyurut ne eroltessetek a butykos ujju kezere. Szoktak meg nyaklancon hordani a gyurut ilyen es mas okok miatt. Pl masszor nem hordhat gyurut.

2021. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Butykos
2021. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Persze, szorítsatok csak rajta, hadd kelljen majd az ügyeleten levágni az ujjáról pl nyáron.


Alul nyitott gyűrű a megoldás, vagy nyakban viselje.

2021. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak nagyon köszönöm. Az utolsó előtti....köszönöm hogy kijavítasz mivel én nem vagyok magyar....nem is élünk ott csak az asszonyom az. Ahhoz képest meg szerintem jól tudok írni. + a telefon kijavítja ha újra olvasnád látnád hogy nem mindenhol helytelen az az ujjjjjjjjjj...
2021. ápr. 17. 13:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért mert nem ismerek ilyen fórumot, ide meg már be voltunk regisztrálva. Ez a Román dolog sem tudom hogy jött ide..biztos csak azt ismered, de te miért veszed a fáradságot hogy ide kommentálsz a kérdésem alá ha nem is vagy képes normális választ adni rá? Sz*r életed van azért kötsz bele másba? Ráadául ilyen hülyeségbe. Ez már nagyon régimódi..évekkel ezelőtt volt ez hogy minden kis stréber okoskodó bele kötött a helyesírásba. Ha ennyire zavar a hibás írás menj el tanárnak és tanítsd akit érdekel ne a hülyeségeiddel traktálj.
2021. ápr. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!