Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegény nővérének a pasiját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegény nővérének a pasiját nem látjuk szívesen az esküvőn. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Készül a vendéglista, úgy volt, hogy kb. 40-45-en leszünk, az étterem, amit választottunk mondta, hogy max 50 fő fér el.

Időközben bővült a lista és vészesen közel járunk az 50-hez.

Van az említett nővérnek egy pasija, akit az egész család ki nem állhat, többek között a vőlegény sem akarja ott látni.

Szóval teljesen kizárt, hogy az az ember ott legyen, mert ez a mi napunk, és kizárólag olyan emberekkel akarjuk tölteni, akiket szeretünk.

Az ilyet hogy lehet megmondani? Csak téged várunk szeretettel az esküvőre a gyerekkel, a pasit már ne hozd, mert nem akarjuk, és különben sincs több hely...??

Elég hülye szituáció, és én már hajlottam rá, hogy akkor hívjuk együtt őket, de a vőlegény azt mondta, hogy ő jobban érezné magát, ha a nővére emiatt inkább úgy döntene, hogy nem jön el, csak az az ember semmiképp ne legyen ott.


2016. aug. 25. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Elkezdtek előttük beszélni az esküvőről. Előbb-utóbb a barát is hozzászól.


Mire ti: "Ki mondta, hogy Te jössz?"

2016. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ciki. Én jóban vagyok a tesómmal, volt már bunkó pasika, de inkább elviseltem volna azt a bunkót is, minthogy a tesóm se jöjjön el. De ti tudjátok.
2016. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Külföldön élnek, ha egy évben egyszer találkozunk velük, az már nagy szó, és beszélni sem szoktunk velük máskor

Van, hogy 2 évig nem beszélünk velük egy szót sem

2016. aug. 25. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Egyrészt ciki, màsrészt parasztsàg. Apàm nagybàtyja fiànak most volt esküvője, mindenkit meghìvtak csak minket nem, mert tàvol lakunk. Nem sajnàljuk, több éve nem beszélünk az adott csalàddal, a sràcot màr gyerekkorom óta nem làttam. Mégis annyira hagyomànyörző apàm csalàdja, hogy illett volna, mivel ez elég nagyszabàsù rendezvény volt (nem ìrnàm le, hogy mi, mert 4-5 évente, ha ebből van egy ìgy könnyű lenne kitalàlni, hogy ki az illető) és mégsem. Ezekutàn szerinted fogunk velük valaha is még beszélni?

Nem sajnàljuk, de nekem nem hiànyoznak ìgy, ha rajtam mùlik nem hiszem.

2016. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Voltam, de senkit nem érdekelt hogy csak 2 tanút akarok a saját esküvőmön, kb mindenki magának értetődőnek tartotta, hogy márpedig ő is ott lesz! Mindenki szart bele, hogy én voltam a mennyaaszony. Az esküvő napján még elkészülni sem hagytak...
2016. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Először döntsétek el, hogy mennyire zavarna titeket, ha a vőlegényed nővérének a pasija ott lenne az esküvőtökön. Ha úgy érzitek, hogy olyan mértékben, hogy az elrontaná számotokra az esküvő hangulatát, akkor egyenesen mondjátok meg a vőlegény nővérének, hogy őt meghívjátok és szívesen látjátok, de a meghívás csak személyesen rá vonatkozik. Semmiképpen ne hozzátok fel indokként azt, hogy nem lenne elég hely, mert nem ez az igazi indok, hanem az, hogy nem akarjátok, hogy a pasija ott legyen.


Lehet, hogy ezzel mások máshogy vannak, de én személy szerint úgy vagyok vele, hogy ha engem meghívnak egy esküvőre és a meghívóban nem szerepel az, hogy a párommal/családommal együtt hívnak meg, akkor úgy veszem, hogy a meghívás csak rám vonatkozik és nem viszek magammal senkit az esküvőre.


Ha a vőlegény nővére is hasonlóan gondolkozik, akkor egyszerű a helyzet, ha nem, akkor nincs más lehetőség, mint egyértelműen jelezni, hogy csak őt hívjátok meg.

2016. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!