Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem írnak sehol árakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak sehol árakat a menyasszonyi ruhákhoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy szép kis egyszerű ruhát, de bosszant hogy sehol nem írnak árakat. Van ahol legalább azt megírják hogy 250-től kezdődik a ruhabérlés, legalább akkor tudom, hogy ott nem vásárolok. Ezt direkt csinálják vagy van valami különleges oka ennek?

2021. máj. 10. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Persze, azt a célt szolgálja, hogy beleszeress valamelyikébe és utána már ne érdekeljen az ára, még ha erőn felül is kell költekezni. Nagy biznisz az esküvő. Ha rám hallgatsz, meg sem említed a szolgáltatóknál H esküvőről van szó, csak ahol muszáj. 2-3-szoros az esküvői szorzó.
2021. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

jah hát az az igazság, hogy már vettem egy olcsó ruhát, de a páromon látom hogy túl egyszerűnek találja. (8000 ft volt)

Én egyszerű esküvőt is szerettem volna, így is nagyobb lesz mint ahogy én szeretném egy sima vacsorával, de még ez is egy vagyonba fog kerülni. Viszont rossz érzés, hogy a páromnak nem tetszik a ruha...:S

2021. máj. 10. 18:11
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem inkább varrasd meg. Anyagilag is jobban jársz, és oylan lesz, amilyet szeretnél. Én nagyon beleszerettem egy ruhába. Felhívtam a kölcsönzőt, és amikor mondták hogy 250-től indul a bérlés, akkor inkább úgy döntöttem, megvarratom. 150-ből kijött minden tartozékkal együtt, és legalább a sajátom. Persze, ez nem egy egyszerű ruha, szóval a szabástól, felhasznált anyagoktól is függ az ár. De én inkább varratnám.
2021. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Kolléganőmék osztottak-szoroztak, és inkább vettek egy Gucci ruhát, mármint olyan elegáns kosztüm szerűt, mintsem menyasszonyira költsenek.
2021. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is varrattam, kb. 20ezer volt.
2021. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
és az hogy működik? megmutatom neki a ruhát, hogy tud e ilyesmit varrni?
2021. máj. 10. 19:18
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
#3-as vagyok. Igen, pont így. Megmutattam neki a ruhát, kiválasztottuk milyen anyagból legyen. Tett 1-2 javaslatot a varrónő, hogy esetleg min kellene, lehetne változtatni /persze csak ha beleegyezem/, megrendelte az anyagokat és megvarrta.
2021. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
na hát én most pont ugyanezt tettem a tanácsotokra. Megmondom őszintén, hogy erre nem gondoltam. És nem csalódtál benne? Úgy nézett ki mint a képen amit mutattál neki?
2021. máj. 10. 19:41
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha kiírnák, elborzadnál 😅
2021. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

hát el is borzadok mindentől, ami esküvői ár. a polgári szertartás egy parkban lesz ( anyós kívánsága) csak az kerül 80 ezerbe hogy ott adjanak össze. Egy sima vacsora lesz utána 30 fővel de úgy számoltam terembérléssel együtt kb 500 ezer lesz ha belekalkulálok mindent (kaja, pia, terembérlés)

Pedig ez csak egy vacsora lesz. Nem reggelig tartó lakodalom. Amúgy undorító, hogy mekkora biznisz lett ebből.

2021. máj. 10. 20:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!