Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst házassági gyűrű elfogadh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst házassági gyűrű elfogadható?

Figyelt kérdés
Én 24 éves vagyok a barátnőm 22. A házasságot, mint lehetőséget a “kényszer” szülte, mert a barátnőm nem magyar (és nem EUs). Probléma ha ebből adódóan a gyűrű költségvetése 40 ezer forint? Persze évek múlva ha anyagilag majd jobban állok, vennék aranyat is, de most ez nem aktuális.

2021. nov. 6. 23:42
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt, itt tanult illetve én jártam ki hozzá szörnyen drága vízummal, ha viszont házasságra lépnénk, könnyen kaphatna állást itt Magyarországon, vagy akár én az ő hazájában. (A nyelvet már beszélem)
2021. nov. 6. 23:43
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
barmilyen gyuru jo, nem kell arany legyen. nagyobb problema szerintem ha kenyszerbol akartok egy ev utan osszehazasodni, bar a kerdes nem erre iranyult
2021. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%
gagyi, ciki
2021. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%

Havercsaj nemesacélt akart.

Magyarországon ez sem probléma.

2021. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%
jaj ne legyél spúr
2021. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondanám cikinek, ne is költs rá sokat, mert a leírás alapján nem lesz hosszúéletű. 1 év után, kényszer szülte házasság
2021. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Én eleve ezüstöt akarok, az arany nem annyira a színem, az ezüst sokkal jobban áll mindenhez.


Az eljegyzési gyűrűm is 40 körül volt, és nagyon imádom.

2021. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2021. nov. 7. 00:23
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Mi is ezüst és fehérarany között döntöttünk, szerintem a sárgaarany öreglányos, de ízlések és pofonok. Végül arany lett, de csak azért, mert időállóbb. De az ezüst is oké szerintem. A legkisebb baj tényleg a gyűrű nálatok... Hatalmas bukás lesz ebből főleg anyagilag.
2021. nov. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Láttam már főtengelyből Esztergált esküvői gyűrűt. Ez miért nem lenne jó?
2021. nov. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!