Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőt kéne szerveznem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőt kéne szerveznem de ránézek ezekre hagyományos sablonokra, és UNOM! Nem akarom a bevett ceremónia + kaja képletet! De hogy lehetne földobni az esküvőt? Nincs pénzem kireptetni a vendégeket a Maldívra és ott egybe kelni, pedig megtenném...

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 15:08
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

*Esküvőt kéne szerveznem, de ránézek ezekre a hagyományos sablonokra, és UNOM!

Nem akarom az elcsépelt "ceremónia + kaja" képletet!

De hogy lehetne földobni az esküvőt?

(Nincs pénzem kireptetni a vendégeket a Maldívra, és ott egybe kelni, pedig megtenném...)

2021. dec. 23. 15:10
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Miért téged bíztak meg egy ilyen feladattal, ha még ezt sem tudod elintézni!
2021. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ki szervezze? Nem bíznám esküvőszervezőre, azok csak a legdögunalmasabb sablont tukmálnák.
2021. dec. 23. 15:19
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel akarod feldobni?
2021. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, kutakodok ezerrel a neten ötletekért...

Olyan jó lenne, ha pl. a vendégek szemszögéből nem egy 80. esküvő lenne egyforma a sorban, amit el is felejtenek. olyan jó lenne, ha nekünk és a vendégek számára egy valóban különleges alkalomról lenne szó.

kevés vendég lesz, 30-50 fő.

2021. dec. 23. 15:27
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
#3 Honnan tudod? Hány esküvőszervezőtől kértél ajánlatot?
2021. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy kellene, megbíztak vele? Ha te vagy aki házasodik, akkor az a minimum, hogy tudod, hogy mit akarsz, pláne, hogy mit nem! Milyen helyszín, kaják, forgatókönyv stb.

Igen, az lenne a lényeg, hogy te tudd, hogy mi tenne boldoggá, a vendégek le vannak szarva, és nagyon nem gúnyolódásból írom! Ha romkocsmában akarod megtartani, vagy japán menüt akarsz, az szíved joga...

2021. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne hagyományos eskuvoket nezz, hanem olyoutuben kulonlegeseket es merits ötleteket
2021. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

*youtube


Nekem pl nagyon tetszenek ameglepetes tancok


Ez hatalmas!!!!


[link]

2021. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Neten láttam képeket meg videókat adott témájú esküvőkről, pl. tiktokon láttam nem rég, hogy valakinek ilyen erdei tündéres témájú volt. A ceremónia egy erdőben volt és a pár is olyan ruhákban volt, mintha tényleg ilyen középkori fantasy világból léptek volna ki. A vendégek ilyen kis fa tálakból ettek, stb. Nekem tökre tetszene egy ilyen témájú esküvő. Biztos nektek is van valami olyan téma, amit mindketten szerettek a pároddal, én ilyesmi esküvőt szerveznék.
2021. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!