Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn a fotósnak is ki kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn a fotósnak is ki kell öltöznie?

Figyelt kérdés
Lehet (még nem biztos) hogy a nyáron elmennék egy volt osztálytársam esküvőjére fotósnak, de nem akarnék kiöltözni mert nehezen bírom a napsütést meg a meleget, biztos rosszul lennék ha be kellene öltöznöm öltönybe meg ilyesmibe.

2022. máj. 7. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell annyira kicsípned magad, mintha vendégnek mennél, de azért öltözz fel rendesen: farmer/szövetnadrág + ing. Szerintem.
2022. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nemaRendőrség ***** válasza:
85%
Fekete szövetnadrág és fehér ing, lehet rövid ujjú is
2022. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Húgom esküvőjén fekete miniszoknya, fehér tanga volt a fotós csajon... Gugolós képeknél feltűnően vonzotta a tekinteteket...
2022. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell öltöny, úgy nem is lehet normálisan fotózni. Az ing a minimum, meg elegánsabb nadrág, de ez egy jól szabott farmer is lehet.
2022. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk a fotós cargo nadrágban volt meg egy túra ingben, kissé letisztultabb szabadidőcipőben, de nem igazán zavart senkit


Mindenképp olyanban menj amiben jól tudsz mozogni (előbb említették pl. a guggolást) és készülj fel h néha rohanni kell. Nincs annál cikibb mint amikor a csúszós talpú ünneplő cipőben és super skinny nadrágodban hasra esel és oda 2 milliós felszerelés nameg a fotók is a nagy napról....


Inkább menj úgy mint egy természetfotós és csináéj jó képeket minthogy úgy nézz ki mint egy pincér de cserébe sz . rok a képek

2022. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
18%
Bőr cipő + öltönynadrág + ing. Szerintem alap. Neked nem lenne ciki, csövesen ott lenni?
2022. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt mindig úgy szoktam belőni, hogy eggyel a vendégek szintje alatt. A cipőt szoktam elengedni, mert sokat kell állni, illetve guggolni. Tehát nem farmer+póló, hanem esetemben blúz/ing+kényelmes de csinos szövetnadrág.

Szerintem az ing+szövetnaci kombó nálad is működne, csak meg kell találni a megfelelő anyagokat.

2022. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Egyedül a megrendelő véleménye számít. Tök mindegy, hogy te (vagy épp mi) mit gondolsz, ő fizet, az ő esküvője, neki kell megfelelned ebben is. Ha ő elvárja, hogy frakkban legyél, akkor abban legyél (vagy ne dolgozz neki). Ha neki oké a fürdőgatya, akkor abban is dolgozhatsz.

A farmer szerintem ilyen helyen felejtős a fotósnak is, de még mindig jobb, mint a rövid nadrág és abban is láttam már fotóst dolgozni esküvőn. Szerintem nem oda íllő, de az ifjú párnak nem volt gondja vele, akkor az én véleményem kit érdekel?

2022. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A rövid nadrág olyan szempontból túlzás csak h túl feltűnő, egy fekete farmer már tök oké, hosszáteszem farmerben sem lehet normálisan mozogni, én egy sima egyszerű fekete túranadrágot javaslok
2022. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kioltozni nem kell, de kenyelmes normal oltozet kell. Videozas is lesz, azon rajta lehetsz veletlen, nem jo ha elvonod a figyelmet es mindenki azt kerdezi majd ki az a csoves/ papagaj/stb a videon?
2022. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!