Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn menyasszonytánc után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn menyasszonytánc után mindig át kell öltözni menyecskeruhába? Mi van ha én egész éjjel abban a szép fehér csodában szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Van összefüggés egyáltalán a menyasszonytánc és a menyecskeruha között?

2014. febr. 4. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kell ahogy akarjátok,ma már mindenki csak azokat a hagyományokat tartja ami tetszik nekik semmi többet.
2014. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem kell! azt a menyasszony dönti el. voltam nyáron olyan esküvőn, ahol reggelig menyasszonyi ruhában volt a csaj
2014. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi se kötelező :) A hagyomány szerint menyasszonytánc éjfél előtt van, utána átöltözik, mert akkor már másnap lesz, és már menyecske. Esetleg szerezz valami piros kiegészítőt hozzá :D
2014. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. Azt hittem van valami íratlan szabály, vagy babona, hogy mindenképpen át kell öltözni menyecskeruhába, különben ... :)
2014. febr. 4. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
felénk eleve nem is menyasszony-, hanem menyecsketáncnak hívják és bizony más nem nagyon különbözteti meg a menyasszonyt a menyecskétől akkor éjjel, csak a ruhája...
2014. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok kölcsönző ingyen adja a menyecskeruhát, elhiszem, hogy tetszik, ami kinéztél, de lehet, hogy nem bírod benne reggelig, jó ha van egy b terv, lehet másik fehér is, vagy ahogy írták, vmi kiegészítővel.

Amúgy nincs szabály vagy babona.

2014. febr. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szokás...

Éjfélig menyasszony vagy, aztán már újasszony(feleség, menyecske) ezt szimbolizálja az áltöltözés


Amikor próbáltam, és meg reggel is úgy voltam vele, hogy nagyon kényelmes a ruhám, aműgy az is volt, de a nenyasszonytanc után akkora megkönnyebbülés volt levenni.

Annya melegem volt benne, ogy majd megpisztultam, pedig nem nyáron volt az esküvőnk, a nappali hőmérséklet max10 C fok volt...

A helyen sem volt túl meleg..

Egyébként van aki abban van.. De azért gondold át.

Ha nem hosszú ruhád lesz, akkor nem lesz nagy a súlya,de 15-18 óra viselés utan ezek felveszik az izzadtságodat és kb 22-24 között úgy megereszkedik, hogy csak na...magam is meglepődtem, pedig a tapasztaltak figyelmeztettek..

Az addig szorosra fűzött ruha, ami megfelelő hosszúsagú volt laza lett(kivülről nem látszott) és tapostam rajta, szorosabbra kellett fűzni...

/ eredeti, nem utánvarrott , minőségi ruhám volt/


Gondold át:)

2014. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot! Átgondolom mindenképpen hogy legyen!
2014. febr. 5. 09:10
 9/12 anonim ***** válasza:

ha csodát akarsz, ma már a menyecskeruha nem kis rövid szoknyácska köténnyel...

nekem pl a menyasszonyi ruhámhoz hasonló alkalmi ruhám volt, ha már habosra vágysz és csodaszépre :))

Sok boldogságot!

2014. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a 7-es válaszolóval értek egyet. Reggel 9-től éjjel 1-2 óra felé könnyebbség volt.És nekem se nyár volt de tényleg meleg is volt.Az is igaz, hogy menyasszonyból, asszony leszel azt szimbolizálja az öltözés.Barátnőm reggelig a menyasszonyi ruhába volt. Esetleg ha két részes csináltass ugyanolyan fölsőt pirosba és hagyd a szoknyát, vagy csak vedd le a fátylat menyasszony ékszereket és rakj pirosat helyette....
2014. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!