Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, Ti hol varrattátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hol varrattátok a a menyasszonyi ruhátokat, mennyibe kerül ez manapság? (Pest megye es környéke érdekelne főleg)

Figyelt kérdés

Nem szerettem volna tetemes összeget ruhára fordítani, hogy őszinte legyek, mert van több dolog is, amit fontosabbnak tartok az esküvőn. Ennek ellenére most mégis úgy áll, hogy a varratásra hajlok, hogy őszinte legyek. Mivel egyrészt közel annyiba kerül, mint a bérlés (ez számomra döbbenet), másrészt van pár határozott elképzelésem a ruhát illetően.


Mik a tapasztalatok, tudnátok nekem tippet adni, hol készítenek szépet, jó áron? :)


Hálásan köszönöm a válaszokat!



2022. júl. 29. 06:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, úgy értettem, amilyen oldalakon eddig néztem, ott 150-200 ezres bérléseket láttam. (vagy efölött) Ennyiért már varrónő is varr, ha jól tudom. (?)
2022. júl. 29. 06:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Boriana, azaz Gál Hanna. Egyszerű, letisztult, de nagyon szép ruhákat készít. Van kollekciója, de a honlapja szerint egyedi elképzeléseket is megvalósít. Még csak 1 hete és 1 napja vagyok menyasszony, de régóta követem Instán, szerintem maga a csajszi is tök aranyos, kedves :) Nálam ez is szempont, én biztosan nála fogok ruhát rendelni. Pontos árak is vannak a honlapján.
2022. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Fortunában (Vác) vettem anno nagyon olcsón egy ruhát, amiről meg nem mondanád, hogy nem több 100 ezres. Van ott rendes varrónő is, így lehet varratni egyénileg is: [link]
2022. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nála varrattam. Teljesen korrekt ár/érték arányban, nagyon szép menyasszonyi ruhát varrt nekem.

[link]

2022. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!