Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi értelme van egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van egy esküvőre kiszórni több millió forintot?

Figyelt kérdés

Milyen plusz érzést ad az egész ceremónia,hogy megérje ennyi pénzt egyetlen napra kiszórni?

Én idáig akartam de most voltunk pár esküvőn és teljesen elment tőle a kedvem. Kezdem úgy érezni teljesen felesleges,aki megteheti oké de nekünk nincs szülői hozzájárulás sem. Vélemények,pro és kontra?



2022. aug. 28. 04:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Hozzáteszem, a kéttanús esküvőnek is van egy romantikája. Én nem szerettem volna olyat magamnak, de abban is van szépség, hogy ez csak néhány ember intim élménye.
2022. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%

Én soha nem értettem ezt. Nekem kéttanús esküvőm volt, a legjobb barátnőm és a férje voltak a tanúk. Utána négyesben megebédeltünk, és hazamentünk. Anyukámnak megmutattuk a házassági anyakönyvi kivonatot, nagyon örült neki. Nekem azóta is ez a legbecsesebb iratom. Ha vissza lehetne menni az időben, most is így csinálnám.

N

2022. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
38%

Hát számomra nincs semmi szépség abban, hogy a menyasszony nadrágkosztümben elvonul a közjegyzőhöz a két bonbonossal meg a vőlegénnyel, aztán elmennek zabbantani egy olyan helyre, ahol a szomszéd asztalnál egy random család eszi a vakációs ebédet.


Elhiszem, hogy van, akinek fontosabb gyorsan megházasodni meg nem akar neki nagy feneket keríteni, de ha nekem kellene így esküdni, inkább maradnék örökre egyedül...

2022. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%
Annyi minden értelmesebb és hasznosabb dologra lehetne költeni azt a sok pénzt.
2022. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
65%

Felesleges rongyrázás az egész. A nyárspolgári, megfelelési kényszeres és magamutogató értékrend kelléke. Semmi több.

Abból a pénzből értelmes dolgot is lehet venni, ami a közös életet szolgálja a jövőben.

2022. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
Általában azok fizetnek, akik megengednek maguknak, vagy szüleik beleadnak.
2022. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem nem maga a ceremónia a sok pénz, inkább a vendéglátás.

Ahogy írták, sokan gondolják úgy, hogy egyszeri alkalom az életben, ezért szeretnének nagyobb felhajtást. Én is méh szeretném majd adni a módját, de úgy gondolom, hogy a több millós, 200 fős rongyrázós és a két tanús között azért van átmenet...

2022. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%

Kinek milyen a felfogása! Van, akinek ez egy mély, megható esemény, és épp ezért intim is.


Van, aki meg a külvilágnak való tetszelgésre használja fel ezt is, meghittség helyett a kihaénnemségre egy kiváló alkalom.

2022. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
Jó esetben egyetlen egyszer van ilyen az életedben. Az egyik legfontosabb emberi kapcsolatodat szeretnéd megünnepelni a családdal, barátokkal. Én pluszban szeretek ünnepelni, imádok mindent, ami ünnep. Szeretek a figyelem középpontjában lenni (ha az pozitív figyelem), szeretek szép lenni, bulizni, na meg persze mindennél jobban szeretem a páromat. Én ezért várom az esküvőmet és szeretném megadni a módját. Igen sokba fog kerülni (amilyen ötleteim vannak :D) de úgyse fogok többször esküdni. Nekem megéri.
2022. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%

A nagy lagzi státusz szimbólum.

Nyilván akinek nincs rá való, annak pénzkidobás. Akinek meg van, annak csak egy bulizás.

2022. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!