Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A tanúnak a párja (nő) automat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanúnak a párja (nő) automatikusan koszorúslány lesz?

Figyelt kérdés

A páromat megkérte az unokatesója, hogy legyen a tanúja a nyári esküvőjén. Akkor én koszorúslány leszek, vagy ez nem függ össze?

Nem kért meg a menyasszony ilyesmire. Nem is ismerem túlzottan.

Vagy a tanúnak a “kísérője” leszek szimplán, aki a szertartás alatt csak egy vendég?


2022. szept. 4. 23:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Az én tanúm nő volt. Szerencsére a párjának nem voltak ilyen elvárásai, mert elég hülyén nézett volna ki a 190 cm magas srác koszorúslány-ruhában...
2022. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi kérdező, csak nekem erről eszembejutott a saját esküvőm, ahol az öcsém 18 éves fél éve ismert kis barátnője teljesen egyértelműnek vette, hogy meghívom az esküvőmre. Azóta már a 28. barátnője van kb, szóval nem bánom, hogy nem hívtam meg. Örülj, hogy egyáltalán meghívnak.
2022. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én a menyasszonya vagyok a páromnak, közelebb vagyok a harminchoz, mint a húszhoz és lassan 7 éve egy párt alkotunk. Azért ez egy kicsit másabb szituáció.

Ez a koszorúslány dolog pedig nem volt elvárás, csak egy kérdés. Én bánom a legkevésbé, ha nem kell annak lennem. Plusz gond csak.

2022. szept. 5. 18:25
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
fura hogy felmerült benned hogy koszorúslánynak kérjenek fel, ennyi erővel a másik tanú is lehetnél. Ez olyan hogy meghívnak egy versenyre és azon aggódnál hogy felkérnek zsűrinek.
2022. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Tudom, csak mostanában nagyon elterjedtek ezek a nyugati, amcsi esküvők, ahol már azt sem tudom, ki-kicsoda. Ők is hasonlót szerveznének.
2022. szept. 5. 18:49
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Én nem tudok ilyen szokásról, hogy a tanú párja automatikusan koszorúslány lenne.
2022. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam, hogy van ilyen szokás, hanem kérdeztem valamit, amiben nem voltam biztos.

Na, lerágott csont.

2022. szept. 5. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!