Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha valaki szeretne a koszorúsl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szeretne a koszorúslányának, nagy bunkóság visszautasítani?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érzem olyan jónak vele + a többi barátnőjével a kapcsolatomat.
2021. szept. 11. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell ehhez jó kapcsolat. Baráti vagy családi körből választják a koszorúslányokat, nem az dönt, hogy milyen közel áll hozzá. Vállald el, legalább felvehetsz szép ruhát, úgysem szól többről ez a szerep.
2021. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a lényeg, hanem, hogy mit akarsz a jövőtől. Mert ettől valószínűleg még távolabb kerülsz tőle. Szóval ha szeretnéd esetleg javítani a kapcsolatot, akkor lehet jó elfogadni, hanem meg nem, akkor nincs sok értelme elfogadni. De akkor is valahogy úgy kommunikálni ezt, hogy ne rontsd el vele a kedvét az esküvője előtt.


Ha esetleg az első dolog van, hogy nem érzed jónak vele a kapcsolatot, de szeretnéd, hogy jobb legyen, akkor jó alkalom lehet ez arra is, hogy beszéljetek. (a többi barátnővel mi van az más kérdés, ez most csak kettőtökről szól szerintem)

2021. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a ruha szebb lenne, amit amúgy felvennék az esküvőre... :)


Meg nincs kedvem a többnapos lánybúcsúra velük, hogy az esküvő előtti este együttaludjunk, az esküvő napján együtt készüljünk stb. Régen jóban voltunk nagyon a menyasszonnyal is, és a barátnőivel is, csak utána valamiért kiutáltak és azóta nem is beszéltünk túl sokat.

2021. szept. 11. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Régen jóban voltunk nagyon a menyasszonnyal is, és a barátnőivel is, csak utána valamiért kiutáltak és azóta nem is beszéltünk túl sokat."


Tedd fel magadnak a kérdést: fontos nekem, hogy a jövőben rendszeres kapcsolatban legyek ezzel az emberrel (ezekkel az emberekkel)? Ha a válasz nem, akkor egyértelmű: nem kell elmenned. Én, saját személyiségemmel helyből, mindenfajta rossz érzés nélkül visszautasítottam volna. De az persze én vagyok.

2021. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy az esküvőre miért mész el akkor?
2021. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha csak régebben voltatok jóba, és kiutáltak közben, akkor minek hívtak meg egyáltalán és miért mész el?
2021. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság. Én pl. nem szeretek koszorúslány lenni és biodíszletként vigyorogni a menyasszony mellett. Kétszer voltam, de mindkétszer elég közeli a pár. Ha nem ilyen lett volna, akkor nem vállaltam volna én sem.
2021. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem nagyon hasonló történt: tanúnak akart felkérni egy lány, de teljesen érthetetlen volt az egész, mert már nagyon régóta nem voltunk jóban. Valójában valószínűleg azért akart engem kérni, mert egy nagyon rossz természetű lány volt, és egyszerűen nem tudott kit megkérni, viszont nagyon fontosak voltak számára a külsőségek és hogy felvághasson a szabályosan megszervezett csiricsáré lagzival.


Nemet mondtam, kihúztam magam egy ürüggyel, és csak a hivatali szertartásra mentem el, mivel a lagzit már nem birtam volna végig ülni. Nagyon fake és kínos volt az egész, a kamu barátnőivel.

2021. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!