Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan érzem magam megsértve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megsértve, ha a párom nem hajlandó velem jönni egy esküvőre, ahová mindketten hivatalosak vagyunk?

Figyelt kérdés
Az én baráti társaságomban lesz esküvő, de mindketten hivatalosak vagyunk, ő is ismeri a menyasszonyt és a vőlegényt is. A párom kategorikusan kijelentette, hogy nem jön velem. Nekem ez nagyon rosszul esik, majd magyarázkodhatok ott, hogy miért nem jön, ráadásul ki van fizetve a kajája, már visszajeleztem, hogy megyünk. Azt mondta, hazudjam azt, hogy Covidos, neki nincs kedve jönni mert sok a dolga és pihenni akar. Szerintem bunkóság.

2022. okt. 15. 12:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehet, hogy anno dugta a csajt?
2022. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Ne érez magad kellemetlenül, egyrészt ha nincs kedve, akkor nincs kedve, fölösleges erőltetni, szerintem ne vedd személyes bántásnak se. Ugyanakkor neked emiatt nem kell hazudnod a barátaidnak. Megmondod, hogy nem volt kedve menni, ezért nincs ott. Ha ez a párodnak valamiért kellemetlen indok, akkor hívja fel ő a jegyespárt és hazudjon ő, ne pedig téged kényszerítsen erre.
2022. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is bunkóság. De hát a te párod, neked kell vele megbeszélni, miért fontosabbak ezek az indokok, mint kedvedre tenni ebben. Mert azért pihenni is dolgozni is lehet máskor is... Gondolom, olyan sok esküvőre nem szoktatok menni. Én inkább arra gyanakodnék - hacsak nem szociófóbiás -, hogy utálja az esküvőket és valami nyomásgyakorlásként éli meg, talán fél, hogy majd lelkesedsz és neked is játszania kell a romantikusat.
2022. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

#1 Nem, nem lehet.


Nyáron voltunk egy esküvőn, először ott is húzta a száját, hogy minek menjen, de aztán nagyon jól éreztük magunkat, ő is mondta, hogy jó volt.

Tényleg nagyon sok munkája van, azt is megértem, hogy fáradt, de basszus akkor vegyen ki szabadnapot és pihenjen. Nem hiszem el, hogy egy fél napot ne lehetne kibírni. A szórakozás is pihenés, kikapcsolódás. Ráadásul szombaton lesz, nem munkanapon. Oké, hogy az én gyerekkori barátom nősül meg, de a párom is kapott külön meghívót.

2022. okt. 15. 13:04
 5/34 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha külön kapott meghívót, akkor pláne nem a te felelősséged, hogy megy-e vagy nem, hanem az övé. Egyrészt, legközelebb majd megkérdezed, mielőtt visszajelzel előre, hogy hányan mentek, másrészt meg ez őt minősíti, nem téged. Ha most ezen turbózol meg idegeskedsz, attól jobb nem lesz. Ha kényszeríted meg nyűglődtök ezen, attól jobb nem lesz. Csináljon, amit akar, és egyeztesse le ő a jegyespárral. Ennyi. Te menj el és érezd jól magad.
2022. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

Az én párom is ilyen néha. Ha jönnek az első hírek, hogy XY-éknál jövőre esküvő, ő kategorikusan kijelenti, hogy márpedig ő nem fog menni.

De általában igaz rá, hogy hát lóval se lehet elrángatni semmilyen programra, nem csak esküvőre.

Én nem szoktam ebből ügyet csinálni, elmegyek nélküle. Esküvőre kicsit bunkóság nem elmenni így, de én nem szoktam magyarázkodni helyette. Beszéljen ő a párral és mondja vissza...

2022. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
33%

Engem simán kiment a párom ha nem akarok valahol en is megjelenni vele és én is őt ha fordítva van.


Én azon sértődnék meg ha ez nem így lenne és dirigálni akarna nekem

2022. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%

Miért jeleztél vissza, hogy mentek anélkül, hogy megbeszélted volna vele?

Mondjuk szerintem ilyen esetben alap, hogy ha egy párt meghívnak akkor együtt mennek az esküvőre, én sem mennék el a párom nélkül vendégként esküvőre és rosszul esne ha Ő nélkülem menne, viszont erről Vele kell beszélned és ha ebben nem tudtok megegyezni és egyikőtök sem tud engedni a másik javára, akkor lehet, hogy ezt a kapcsolatot nem kell erőltetni, mert nem vagytok elég fontosak egymás számára.

2022. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

#8 Gondoltam kibír egy fél órás szertartást meg egy ebédet, mivel nem lesz nagy esküvő. De úgy látszik, tévedtem.


Mindegy, akkor üljön otthon és bújja a számítógépét, én meg majd megszégyenültem elkullogok egyedül. Szerintem rohadt ciki lesz nekem. Pontosan ezt fogják gondolni, hogy ennyire se vagyok fontos neki, hogy eljöjjön velem. Nem dirigálni akarok neki, de én fordított helyzetben elmennék vele, pedig én sem különösképpen rajongok az esküvőkért.

2022. okt. 15. 14:00
 10/34 anonim ***** válasza:
47%

Radásul szombaton lesz - magyarul nem elég, hogy hétközben fáradt (sok helyen azért nem úgy megy, hogy áh kiveszek egy szabinapot!), a szombatját is lője el ilyenre.


Én sem szeretem a kötelező hétvégi szrságokat, és igen, sokkal szívesebben írok, túrázok, minthogy kiöltözve feszengjek egy számomra ismeretlen esküvőjén - mégha csak 7 óra megy is el vele az életemből :D

2022. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!