Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pénteki esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteki esküvő?

Figyelt kérdés

Sajnos a rendezvény helyszínen, amit kinéztünk, már nincs jövő nyárra szombati napra lehetőség foglalni.

Mit gondoltok a pénteki esküvőről/lagziról?



2022. nov. 2. 08:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pénteken volt, és úgy láttam egyre többen vállalják be ezt a napot is. Szóljatok előtte jó idővel a vendégseregnek, és aki szeretne ott lenni, biztosan így is meg fogja oldani.
2022. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Semmi gond. Több idő van kipihenni.
2022. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem az ilyen banzájokat pénteken, mert ha szombaton van, akkor oda az egész hétvége. Vasárnap hajnalban hazaérsz és mire alszol és utána magadhoz térsz már mindjárt hétfő. De nyilván ez egyéni, hogy kinek melyik jobb. Aki ott akar lenni az megoldja bármelyiket, ha időben szóltok.
2022. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
13.a?
2022. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok. Ma ez már olyan mindegy. Mi szombaton esküdtünk, de a rendezvényhelyszín péntekre is be volt foglalva, és nem ám szolid kis vacsora hanem rendes lagzi volt.
2022. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Pénteki esküvőnk volt idén májusban. Senkinek nem jelentett gondot. Azóta rengeteg lakodalmas menetet láttam péntek délutánonként. Amúgy árengedményt is adtak a vendéglőben, hétköznapi esküvőnek számolták.
2022. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%

Nekünk pénteken volt, és kb minden 2. ismerősünknek pénteken volt eddig.

Vendégként, alapvetően jó dolognak tartom mert nem viszi el az egész hétvégét. Ugye ha szombaton van egy esküvő akkor a szombat kuka, mert reggeltől arra készülsz, vasárnap meg másnaposan fetrengesz. Ha pénteken van az esküvő, jó esetben csak szombat a fetrengés, vasárnap már csinálhatsz értelmes dolgokat.

Ami hátrány lehet vendégként persze, az hogy péntek munkanap. De én úgy vettem észre manapság már szinte mindenki home officeban van pénteken, és meg tudja beszélni a főnökével, hogy korábban lelép, ha kész a feladat.

Persze a gyári munkás nem tud home officeban dolgozni de ők jellemzően nem is tudnak egy esküvőt megfizetni, meg az ismerősi körük se, szóval jellemzően azért manapság fehérgallérosok járnak lagziba, ott meg azért akinek az elmúlt években volt esze, home-office-os melót választott. Szóval jó esetben még szabit se kell kivenni, vagy kiveszel fél nap szabit mondjuk.

Házaspárként azért volt nagyon jó mert így több lehetőségünk volt helyszínt választani. Egyetlen hátrány h péntek este lehet fáradtabbak az emebrek mint szombaton, ezt jó sok alkohollal és energiaitallal orvosoltuk, szóval ugyanúgy ment a party 5-ig, mint szombaton ment volna...

Illetve, érdemes városon belül választani helyszínt, mivel ha a világvégén van az esküvő, akkor arra tényleg ki kell venni egy full nap szabit, és mivel nagyon kevés szabadság van, páran azért erősen fakkolni fognak - olyan helyet válasszatok ami mindenki számára kényelmesen elérhető úgy hogy mondjuk 3-fél4 körül rakja le a munkát.

2022. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Fú 7-es, itt egy lavinát fogsz elindítani ezzel a szűklátókörű véleményeddel.
2022. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

De, gyári munkások is járnak lagziba

Gyárban is van évi 20+nap fizetett szabadság

Senkinek nem okozott gondot nálunk se szabit kivenni se ideutazni, mert a család egyik része az ország egyik, a másik a másik végében lakik

Lagzi nálunk kb kozepen

Aki részt akár venni az megoldja és ott lesz du.fél 2kor is ahogy nálunk is Addigra elfoglaltak a szallast atoltoztek és időre megjelentek a hivatalnal

2022. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%

8-9, látom félreértettek. Hát én úgy vagyok vele, hogy ha az ismerősi köröm 90%-a gyári melós akkor hétvégére rakom az esküvőt, ez egy gesztus.

De ha mindenki fehérgalléros aki simán lecsúsztatja a melót, akkor rakom péntekre.

Egyébként meg nem tudom ti milyen körökben mozogtok, de amit én hallok, hogy a gyári melós, kereskedelemben dolgozó, szolgáltató stb meg úgy mindenki aki nem keres 500 nettó felett, az jelenleg azért küzd h ne haljon éhen. Esküvő így (racionálisan nézve) szóba se jön. Vagy akkor ez hogy ilyen rosszul megy az "átlagembernek", "munkásoknak" csak baloldali átverés, kamu?

Nekem nincs sok ilyen ismerősöm, azért kérdem.

2022. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!