Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek esküvőre úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek esküvőre úgy, hogy a gyerekeket nem hívják meg?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van, unokahúgom esküvőjéről van szó, szóval közeli rokon. Közölték hogy gyerekek nem lehetnek az esküvőn.
2022. nov. 6. 19:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
7%
Én el küldeném a borítékot hogy ne mondjak hogy azt nem kaptak meg amit akartak de nem vennék részt. Ez pofátlanság részükről.
2022. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
93%

Én elmennék!

Tok érthető ha ezt kéri valaki. Vannak olyanok akiket zavarnak mások gyerekei, engem is pedig van nekem is.

Ezt tiszteletben kell tartani. Max akkor nem mennék, ha nem tudom megoldani, hogy vigyázzon rá valaki

2022. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim ***** válasza:
12%

Ha a gyerekeimet nem hívnák meg, akkor én se mennék. De ha még külön ki is jelentik, hogy a gyerekeimet nem vihetem (ergo nem látják őket szívesen), akkor a leendő ifjú pár még a borítéktól is szépen elbúcsúzhat.

És lesz4rom, ha valakinek nem tetszik a véleményem. 😘

2022. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg tudnám oldani, hogy vigyázzon valaki a gyerekekre, akkor elmennék. Nem tudom, mekkorák a gyerekeid? Nekem például 16 hónapos a kislányom, és alapból eszembe se jutna vinni.
2022. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 anonim ***** válasza:
89%

egy gyerek nem nagyon való esküvőre, főleg ha nem tud viselkedni


teljesen megértek mindenkit aki nem akar gyereküvöltést hallgatni ha nem muszáj

2022. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 anonim ***** válasza:
92%

Persze! A gyerekemnek lenne egy nagyszülős hétvégéje (amúgy is imád ott lenni), a nagyszülők is nagyon örülnek, ha vigyázhatnak rá.


Nekem pedig lenne egy romantikus, bulizós, gyerekmentes napom/hétvégém a férjemmel.


Voltam ilyen lakodalomban már, élveztem.


Mindkét oldalt meg lehet érteni (pro-kontra).

2022. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 anonim ***** válasza:
97%

Ha tudnám kire bízni a gyerekeket, akkor igen. Kihasználnám a lehetőséget, hogy lehetne egy szabad esténk a férjemmel, amikor szabadon bulizhatunk :)


De ha nem tudnám megoldani a felügyeletet, akkor nyilván nem mennénk.

2022. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 anonim ***** válasza:
93%
Jaj a hiszti hogy nem látják szívesen a gyereket.....nem erről szól hanem nem akarják kerülgetni a kicsiket nem akarják hogy üvöltsön amikor csend van és esetleg kamerázzák az egészet vagy nem akarják hogy a gyereket zavarja a hangos zene. Szeretnének a szülőkkel is táncolni ünnepelni. Én teljesen megértem ha lenne esküvőm én is gyerekmenteset terveznék.
2022. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 anonim ***** válasza:
95%
Nem hogy örülnétek egy gyerekmentes estének.
2022. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 anonim ***** válasza:
97%
El.
2022. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!