Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek esküvőre úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek esküvőre úgy, hogy a gyerekeket nem hívják meg?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van, unokahúgom esküvőjéről van szó, szóval közeli rokon. Közölték hogy gyerekek nem lehetnek az esküvőn.
2022. nov. 6. 19:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/125 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ez talán a legjobb megoldás az esküvő+gyerekek együttállásra amit Ti csináltatok, ez a legjobb a gyerekeknek és a szülőknek is, de nem mindenki tudja/akarja így megoldani.
2022. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/125 anonim ***** válasza:
10%

Mekkora egy pusztulat nok vannak itt 😂 nem birtok egy gyereket elviselni? Dedanyatok nyolcat felnevelt!

Jol mondja a kerdezo, evszazadokig termeszetes volt hogy a gyerek az elet resze, de a mai noknek fontosabb hogy csendben menjenek ferjhez 😂 ha normalis vilagban elnenk, es nem lenne a magyar ferfiak nagy resze elpapucsosodva, ti orulnetek hogy valaki egyaltalan elvesz titeket, nem hogy meg pampognatok a gyerekek miatt.. jo nagy selejt no aki ennyire nem birja a gyerekeket😅

2022. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/125 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, nyolc általános megvan?
2022. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/125 anonim ***** válasza:
100%

#52 és neked vagy a kérdezőnek mi köze ahhoz hogy ki kit tud elviselni, hány gyereket szül, akar e az esküvőjén kölköt vagy nem? Lfsz közötök nincs.


Kérdező már leirtak ezren, normális dolog hogy nem akarnak gyerekeket az esküvőre, de érthető az is ha te nem tudod megoldani hogy valaki vigyázzon rájuk. Mond el a párnak hogy nagyon sajnaljatok, de nem tudjátok hova tenni őket így nem tudtok elmenni. Nyilván meg fogják érteni és nem várják el a semmire a pénzt.

A nászajándék nem a gazdagodasrol szól amúgy sem. Mert általában ugye annyit ad egy ember ami a fogyasztását állja hogy legalább az visszajojjon a párnak. De a lagzin nem csak kajára kell költeni hanem sok minden másra is, tehát ez mindig deficites. Úgyhogy amiatt ne irigykedj hogy ezen meggazdagszanak, mert nem fognak.

Nyilván ha nem mentek el akkor nem kell semmit fizetni mert nem fogyasztotok.


Az hogy ennek ellenére a családod szerint kellene, azt már velük beszéld meg, erről nem a pár tehet.

2022. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/125 anonim ***** válasza:
100%
#52: A legostobább érv, hogy régen így vagy úgy volt és akkor is volt valahogy. Most tényleg menjünk akkor vissza barlangban lakni meg haljon meg a nyolcból hat mielőtt felnő csak mert akkor is volt valahogy?
2022. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/125 anonim ***** válasza:
100%

"Az én esküvőm 2 tanúval volt."


Ezt most nem mondod komolyan... Deháááát "az esküvő annyi, hogy törvényessé és hivatalossá tegyen egy kapcsolatot. Amit az ember szeretne a szeretteivel megünnepelni. Családdá válás, amit a családja körében szeretne átélni."


... és te képes voltál gonosz módon kizárni szerencsétlen kiskorú családtagokat az ESKÜVŐRŐL, amikor a évmilliók óta a gyerekek jelen voltak az élet valamennyi fontos eseményén? Hát te nem tudod, hogy a szocializáció, a világról alkotott reális képük része volt? Szörnyű vagy, most miattad nem tudják azok a szegény kisgyerekek, hogy milyen az esküvő!

*IRÓNIA OFF*

2022. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/125 anonim ***** válasza:
92%

Én nem sértődnék meg. Szeretem a gyerekeket, most várom az első kisbabánkat. De ha valaki így adja a meghívót bennem nem lenne ellenszenv emiatt és ha tudná más vigyázni addig a gyerekre én elmennék.


Egyébként az esküvőnkon volt vagy 15 gyerek és féltem tőle hogy lesz valami gond ebből de semmi. A szülőn is sok múlik azért.

2022. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/125 anonim ***** válasza:
64%

"Dedanyatok nyolcat felnevelt!"


Na, ez az! Ő még nevelt... :))

2022. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/125 A kérdező kommentje:

56.

Ha elkerülte volna a figyelmed, én nem zártam ki a kiskorúakat az esküvőmről, hanem senki nem volt ott. Nem azért, mert bárkit kizártam, hanem mert nem volt rá pénz. Illetve inkább házra gyűjtöttünk.

2022. nov. 8. 12:44
 60/125 Kései Sirató ***** válasza:
92%

Kérdező, azt normális dolognak tartod, hogy a te óhajod az volt, hogy a rokonaid meg se jelenjenek a te esküvődön, de azzal már bajod van, ha unokahúgod a felnőtt rokonságot meghívja.

Tudod, más szemében a szálkát észreveszed, a sajátodban a gerendát nem látod.

2022. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!