Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek megbánom, ha kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbánom, ha kis esküvőt tartok? Eddigi életemben egy pompázatos esküvőt vizionáltam és vártam. De most, hogy eljegyeztek, már ez nem motivál. Már csak ő érdekel, hogy férjemül akarom, és nem érdekel, aznap ki lesz ott, és mit eszek, stb.

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogod megbánni. Esküvőfotós vagyok, sok párral találkozom. Mindig azt szoktam nekik javasolni, hogy felejtsék el a kliséket, szokásokat, hagyományokat és olyan esküvőt tartsanak amilyenek Ők maguk, mert így fogják tudni a sajátjuknak érezni és így marad meg szép emlékként. Ha Te most nem a felhajtásra meg a nagy esküvőre, hanem arra vágysz, hogy két tanú előtt kimondjátok az igent, akkor csináld így. Ha később nagy bulira vágysz akkor simán tarthattok megerősítő szertartást és egy nagy-nagy bulit valamelyik évfordulón. Sok boldogságot! :)
2023. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha fotós vagy, küldhetnél privátban linket a szolgáltatásodhoz, referencia képeidhez, még nincs fotósom. Pest megyében lesz valószínűleg, bár még nem foglaltam helyet.
2023. jan. 11. 22:41
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

nem bánod meg


fontosabb dolgokra is lehet költenie a pénzt egy párnak, mint a nagy esküvő


ház, gyerek, de lehet hogy még egy autó is jobb, mint a csilivili lagzi

2023. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Engem nem az anyagiak érdekelnek vagy korlátoznak, lenne pénzünk nagyobb esküvőre. Csak az igény eltűnt belőlem ez iránt. Ettől függetlenül igazad van, hogy ugyanazt a pénzt másra is lehet költeni, mi például mélyebben a zsebünkbe nyúlunk a nászutat illetően. Arra már inkább van igényem, hogy utána az édenkertben ünnepeljünk kettesben...
2023. jan. 12. 00:06
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis esküvő is lehet hangulatos, elegáns, szép. Sőt, sokszor még szebb is.
2023. jan. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyat ismerek, aki a nagy esküvőt bánta meg. Semmi se úgy alakult, a ruha nehéz és meleg volt, a cipő véresre törte, alig tudott eljutni pisilni, az apja berúgott és elég cikin viselkedett, az egész család tiszta ideg volt, stb. Utólag azt mondta, hogy jobb helye is lett volna annak a sok pénznek.
2023. jan. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Minél nagyobb az esküvő, annál jobban elvész a lényeg: Ti, a ti nagy napotok! Hacsak nem egy esküvőszervező cég vesz le minden gondot a vállatokról, a szervezés borzalmas, a vendégek meg minél többen vannak, annál inkább klikkesedni fognak, és jól elszórakoztatják magukat, függetlenül attól, hogy hol vannak. Mi emiatt kis esküvőt csináltunk, egyszerűt, és a pénzből inkább utazásokra költöttünk, az tényleg a mi élményünk lett, nem mások szórakoztatása.
2023. jan. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, egy kis esküvő is lehet elegáns, igényes. Amúgy én az arany középút híve vagyok: nem szeretnék nagy esküvőt, de túl kicsit sem, hogy bedobunk néhány szenvedicset és pogit, majd mindenki megy haza. Család (akikkel tartjuk is a kapcsolatot) plusz közelebbi barátok. Ennyi emberrel már lehet bulizni is (bár kérdés, hogy mennyire bulizós a társaság).
2023. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szerintem pont ez a jó. Kislányként aranyos dolog nagy esküvőről ábrándozni, de azért mert akkor a vőlegény még nincs kiválasztva, tehát igazából inkább a sok csicsa meg a szép ruhák, a lényeg. Viszont nekem őszintén szólva az már fura, mikor egy felnőtt nő is azért várja az esküvőjét, mert akkor majd nagy felhajtás lesz körülötte, mindenki neki gratulál, stb.

Annak is igaza van, aki azt mondja, hogy a kicsi is lehet gyönyörű. Nekem mindössze 20 fős esküvőm volt, de nagyon szépen megadtuk a módját, én nagyon imádtam minden percét.

2023. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bánod meg. A nagy esküvő nagy gonddal jár, sok embert kell körbeugrálnod, és pont az vész el, ami a lényeg. A férjed és te.

Több ponton csúszhat el a szervezés, ami neked fog a legnagyobb idegbajt okozni, és ahelyett, hogy élveznéd a ti nagy napotokat, kb mindenen fog pörögni az agyad, csak a vidámságon nem, plusz ott van nyomás, hogy meg kell hívni Piri nénit meg Lajos bácsit és a 23.unokatestvért, hogy ne legyen sértődés, csak mert amikor 5 éves voltál, te is ott voltál az esküvőjükön...ez most nyílván sarkallatos példa volt.


Azt a pénzt forgassátok bele a nászútba, az otthonotokba, akárhová.


Pl nekünk 35 fős esküvőnk volt amit 3 hónap alatt szerveztünk meg nulla stresszel, kb hétszázezer forint volt az egész, szállásokkal, spéci terület bérléssel, mindennel együtt.


A barátnőm idén fog házasodni, 150 fős és majdnem 20 millió forint lesz az egész, de már tavaly október óta tiszta ideg szerencsétlen, hogy ezt azt amazt leszervezze, hogy minden vendégnek az igényeit kielégítse kaja terén, a vendégei folyton variálnak, jönnek nem jönnek, nem tudják, meglátják...

Szóval eddig minden csak nem öröm neki a szervezés.

Egyeztet 1000 időpontot. Rossz nézni ahogy lassan beleőrül a nagy és mesés esküvőjébe. Kicsit az ő hibája is, mert túl maximalista ahhoz, hogy egy esküvőszervező kezébe adja az irányítást. De ő tudja.

2023. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!