Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek szükség van a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szükség van a mai rohanó világban esküvő szervezőre? Mennyit lehet vele keresni kb. / esküvő? Érdemes ezt tanulni? Meg lehet élni belőle?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Kb. 10-15 százalékos haszonnal dolgoznak. Nagyon sok esküvőt kell ahhoz megszervezni, hogy meg tudj élni belőle, tudd fizetni a vállalkozás költségeit, magad után a járulékokat. Ráadásul idénymeló, télen kevés esküvő van.


Ha egy pár 1 milliót költ az esküvőre, neked abból kb. 100000-150000 Ft hasznod lehet. Ebből kell kifizetni mindent, a benzinköltséget, az irodád bérleti díját, az adót. Havi 3-4-5 esküvőből tudsz megélni, ezt azt jelenti, hogy a nyári hónapokban ezeknek a 3-szorosát kell csinálnod, hogy maradjon télre tartalékod. Szerintem eléggé reménytelen.

2010. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

egyetértek az előttem szólóval, de még azt hozzátenném,hogy:

1. vidéken nem szokás esküvőszervezőt fogadni: mindent maguk intéznek az emberek

2. sajnos keveseknek futja ilyesmire,sok mindenen kell így is spórolni,hogy ne verje magát adósságokba ez ember ezért az egy napért

3. nálunk igazából még nem is nagyon szokás esküvőszervezőt fogadni,külföldön ez szinte mindennapos, nálunk csak bizonyos réteg teheti meg

2010. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Igény biztosan van rá. Mindig is lesznek emberek, akik össze szeretnének házasodni, és szeretnék megadni a módját az eseménynek. Könnyen lehet, hogy nem akarják az idejüket belelölni, van igényük a profi szervezésre, és akár olcsóbban is kijöhetnek, ha egy összeköttetésekkel is rendelkező hozzáértőre bízzák a szervezést. Innentől kezdve úgy működik, mint a piac minden szegmense. Az él meg a piacon, aki jó munkát végez és jól adja el magát. Mindkettő szükséges.

Az első válaszolónak igaza van. Annyival egészíteném ki, hogy éppen ezért érdemes a cégednek több dologgal is foglalkoznia, de az egy előny, ha esküvőszervezéshez is értesz. Lehet belőle pénzt csinálni. Csak ezzel foglalkozni viszont elég rizikós.

2010. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem inkább általános rendezvényszervezőnek éri meg, esküvőszervezői szakirányon. Hogy ha nincs épp esküvő, mást is tudj szervezni.

Azzal érdemes számolni, hogy ezt itthon kb csak Budapesten fogod tudni csinálni.

Egyébként én pl. esélyes, hogy fogadni fogok egyet. Amennyiben meg tudja azt csinálni, hogy néhány konzultációt tart velem, amúgy meg önálló, és ha vannak kapcsolatai, ahonnan olcsóbban ki tudja hozni a dolgot, és nekem nem kell szabit kivennem, akkor valószínűleg megéri. Bár én elég jól keresek, emiatt az átlagnál szívesebben adom ki az ilyen jellegű feladatokat másnak. Sokan sajnos nem járnak jól egy ilyennel, ők tuti nem lesznek a kuncsaftjaid..

2010. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

én pont nemrég olvastam, igaz, csak egyet, de úgy nézett ki, hogy tanácsadás: óránként 10.000 Ft. az esküvőn legalább 8órára kellett "kibérelni" a szolgáltatást, óránként 8000 Ft. ha azt akarod, hogy az a bizonyos szervező is részt vegyen az esküvőn, legalább 8 órára igénybe kell venni: 10.000 Ft/óra. ez azt jelenti, hogy

2 órás tanácsadás: 20.000Ft

8óra: 64.000 Ft.

8óra szervezővel: 80.000 Ft.


164.000 Ft. összesen. de ha jól emlékszem, tuti, hogy valamit kihagytam, mert a múltkor többet számoltam.


meg lehet belőle élni, ha jól csinálod.

2010. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!