Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kollégákat távoli szertartásea...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégákat távoli szertartásea meghívni?

Figyelt kérdés
A kollégákat, főnököt, ha a lakodalomra nem is, legalább a szertartásra illik meghívni. Viszont az ország másik felében lesz az esküvőnk, messze a munkahelyemtől. Ennek ellenére hívjam meg a kollégáimat a vendégfogadásra és a szertartásra? Ez egy szép gesztus vagy inkabb kínos? Valamilyen vicces/kedves módon bele lehet szőni a távolságot?
2023. jan. 29. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Udvariasságból átadsz egy meghívót. A helyszínből tudni fogják, hogy nem mennek el.
2023. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne meghívni a főnököt és kollégákat?

ha akrsz, adsz nekik meghívót, aztán majd eldöntik, akarnak-e menni (biztos nem)

2023. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem fognak elmenni. Elvileg "mert messze van", gyakorlatilag pedig, "mert nem lehetne vedelni", mert haza is kellene vezetni, úgy meg már nem buli a paréj vőfély csasztuskáit hallgatni meg nézni a többi részeget ahogy hülyét csinálnak magukból az Aranyeső című örökzöld alatt.
2023. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez egyáltalán nem illő. A páromnak több közeli kollégája van, mint rokona. Nevetséges ötlet, hogy mindenki hívja meg a munkatársait.

Esetleg ha jófej akarsz lenni, vigyél sütit avval a kijelentéssel, hogy mivel messze volt a lagzi, nem tudtunk meghívni titeket, de kaptok kóstolót.

2023. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell meghívni a kollégákat, ha nem baráti a viszony, akkor senki nem várja el. Ha én lennék az egyik meghívott kolléga és nem olyanról van szó, akivel barátok vagyunk, nekem inkább kínos lenne, mert azt nem illik mondani, hogy nem akarok menni. Kitalálnék valami kamu, elfogadható indokot, hogy miért nem érek rá, de nem örülnék a meghívásnak, inkább teher lenne, hogy hazudnom kell, hogy ne sértsem meg. Ha nem vagyunk annyira jóban, hogy az egészre meghívjon, akkor ne hívjon egyáltalán, szerintem sokkal egyszerűbb és jobb mindenkinek. Lehet van akinek ez szép gesztus, számomra nem lenne az, nem szeretem az ilyet.
2023. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Illik meghívni? O.o Nos ha illik, ha nem. Munkatárs az én esküvőmön, ami rólam és a páromról szól elsődlegesen, biztos nem fog részt venni.
2023. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívtunk munkatársakat az esküvőre. Utána vittem be sütit én is és a férjem is. Voltak olyan kolléganőim, akik nem is tudták, hogy férjhez mentem.

Szóval egyáltalán nem muszáj meghívni őket

2023. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a viszony. Ha pusztán kollégák vagytok, köszöntük reggel, beszéltek pár mondatot és ennyi, akkor nem biztos, hogy meghívnám. De el tudok képzelni olyan munkahelyet, ahol kevesen vannak, ezért szorosabb a kapcsolat, vannak közös programok is. Nálunk is ilyen, szülinapozni és karácsonyozni is szoktunk együtt, szóval így őket meghívnám majd.
2023. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!