Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valami amit megbántál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami amit megbántál az esküvőd kapcsán utólag?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Ja! Én! Nem kellett volna!
2023. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Magát az esküvőt🤷‍♀️
2023. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt az a tipikus esküvői ruhám. Ezt már sajnálom. De akkoriban kövér voltam, így nem éreztem volna jól magam benne.
2023. febr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Engedtem a nyomásnak és pár problémás rokont meghívtam udvariasságból. Ott sem hazudtolták meg magukat, ma már csak azokat hívnám, akiket szívesen látnék, akkor is, ha nagymamám szomszédasszonyának az unokahúga szerint ez skandallum.
2023. febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok mindenbe hagytam, hogy beleszóljon a család. Az egészet ketten fizettük, szóval még csak lekötelezve sem voltam, mégis sok kompromisszumot kötöttem, amit szívem szerint máshogy akartam volna. Nem bánom, 10 évvel fiatalabb és butább voltam, egyszerűen máshogy csinálnám a mai eszemmel.
2023. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
A férjet
2023. febr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Solkim válasza:
98%

Nem kellett volna engedni a vőfély nyomásának a tervezés során, aki jött a jobbnál jobb ötleteivel. Pedig jót akart és tapasztalt volt, de attól még nem biztos, hogy ami 49 esküvőn jó volt, az az 50. esküvőn is jó lesz. Tanulság: ha az ember akár a legkisebb(!!!) mértékig is azt érzi, hogy ez vagy az az ötlet nem neki való, akkor álljon a sarkára. Eléggé nagy a nyomás aznap anélkül is, hogy az ember olyan kínos helyzetekbe keveredjen, amelyeket simán megelőzhetne. Nem történt amúgy semmi szörnyű, de jobban is el tudtam volna engedni magam, ha pár dolgot kihagyunk.

Ja, és a meghívott vendégek kötelezően(!!!) jelezzenek vissza határidőre. Nagyon gáz, ha családnyi üres székek vannak az asztalok mellett.

Mondjuk, így a házasságunk 16. évében nyugodtan mondhatom, hogy ezek a tanulságok nekem már aligha fognak kapóra jönni.

2023. febr. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Hogy volt. Mármint a házasság az rendben van, de kettanusat szerettem volna, ehelyett jópofát kellett vágni a férjem családja miatt. Jobban sikerült mint ahogy hittem, de a mai napig rémesen feleslegesnek tartom.
2023. febr. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos vendégeket nem hívnék meg. De egy jó szűrő volt, hogy kik azok, akikkel továbbra is tartsam a kapcsolatot.
2023. febr. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Az esküvőnk 57 évvel ezelőtt volt. Nem bántunk meg semmit.

Nektek is ezt kívánom.

2023. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!