Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi volt az a pont, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, hogy azt mondtátok egy helynek ez már túl sok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a menüsor vagy az italcsomag változtatása esetén aránytalanúl többet kérnek. Vagy, hogy valamit, amit szeretnétek kizárnak.

2023. febr. 3. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

Amiota 1000 ft a kenyér nem eszunk kenyeretpl.


Amiota majdnem ezer ft a rizs, nem vettem meg.


Gyorskajáldákban csak a kiszolgálás tempot nézem csak.

Ha pl a gyrososnál 5 en várnak hogy kész legyen a csomagjuk, elmegyek a gyrosos mellett.

A melletunk levő pizzázo amugy tendszeresen megcsinálja azt hogy nem sűti folyamatosan a pizzákat rengetegszer van az hogy küldik el akik jönnek hogy 20-30 perc, mire lesz kész új pizza.(szeletekben eszi ott mindenki óriási pizzákat csinálnak, és SOHA nem tesznek egymas utan pizzákat a sütőbe)

Én max 10 percet vagyok képes bármire várni aztán tipli.

2023. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

Ez az esküvő témakörbe van feltéve a kérdés.


Amúgy én is így "sztrájkolok" a kereskedelmi/vendéglátós túlkapások ellen.

2023. febr. 3. 16:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk fejenkent atlag 30000ft volt a kaja pia. Kis eskuvo volt 50 fővel, igy meg belefert
2023. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3

Nem arról van szó. Belefér nekünk is.

Csak az italcsomagon 2 ponton szeretnénk változtatni és többe kerül, mint a következő italcsomag.

A kaja ugyanez. Inkább megérné a következő csomagot választani, de tudjuk, hogy mit tudnak/akarnak megenni a vendégek. Ez a csomag lenne az ideális csak olcsóbb hússal.

2023. febr. 3. 16:20
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom mennyik most az árak.

Egy komplett 3 fogásos vacsora italokkal, ebbe a menyasszonyi torta nincs benne, de sütik igen, sós/édes.

30 rongy talán. 2szeri felszolgálás nem tudom, mekkora esküvő. Max 40-45 öt. Lehet hogy az már sok lenne? Én nem gatyázok ilyeneken. Kiszolgálnak megfőznek, energia, készenlét, műszakoznak a felszolgálók éjszakába nyúlóan, nem sajnálom ilyenre. Aki sajnálja, rohadjon otthon egy zacskó csipszel aztán netflixezzen.

2023. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Nem erről van szó.

2023. febr. 4. 02:04
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
6# Hanem?
2023. febr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi van a szerződésben? És mit akartok változtatni?

Ha mondjuk a menüsorban felkínálnak 5 opciót ezen az áron is ti egy hatodikat akartok, akkor nyilván aránytalanul növelik a költséget, hiszen nekik nem éri meg eltérni a jól bevált 5 opciótól és a saját nyereségüket is tartani kell rajta.

Piában is nyilván úgy számolják a fejpénzt, hogy még mindig ők jöjjenek ki jól. Ha te le akarod cserélni a Jagert valami 100 éves minőségi skót whiskey-re, azt nem fogják neked kedvező áron megtenni.

2023. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem volt ilyen pont, mivel elfogadtuk, hogy 3-3 féle étel és ital csomagot kínálnak, amiket szabadon párosíthatunk, az ár fix. A röviditalokat mi választhattuk egy listából a választott csomagunkba, a kajákat szintén és pont. Úgy választottunk, hogy az ár-érték arányban elfogadható legyen és ezen felül nem akartunk módosítani, fix árral szerződésbe lettek foglalva a választásaink.
2023. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A fennakadásunk az az, hogy van 8,10,12 órás italcsomag. Nekünk az egész 6 óra lenne, de mindenhol a 8 órás csomagot akarják kifizettetni velünk. Ráadásul ők ezt 6 órára számolják így nekünk, a hosszabbításért meg fizetnünk kéne pluszba!??. Nem fogjuk emiatt 8 órára szervezni az esküvőt.

A kaja olyan, hogy semmit se pluszba kérünk, csak a főételekben a húst cserélnénk ki karajt csirkemellre, a sajtos paradicsomos roston csirkemellet rántottra, sertés helyett marhapörkölt. Így drágább lenne 1000-rel.sőt drágább lenne a következő csomagnál, amiben +előétel, +savanyú, köret, + alapból tartalmazza a marhapörköltet és nem 4 hanem 5 főétel van benne. Abszolút aránytalan.

Nem azt mondom. Ki tudnánk fizetni, de valahogy rossz érzetet hagy maga után ez az eljárás. A tájékoztatóban mindenhol ilyen szöveg: bármilyen kéréssel, kérdéssel meg lehet őket kereni. Meg hogy velünk találják ki a menüt stb. Hát nem, nem így van. Felhúzott szemöldök jár egy-egy ötletért.

2023. febr. 4. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!