Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pár fős esküvőre menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár fős esküvőre menyasszonyi ruhában? Fotóst érdemes hívni?

Figyelt kérdés

A párom nem felhajtás párti, én gyerekkorom óta álmodok esküvőről, de nem az a lényeg hogy sokan legyenek, bizonyos rokonoktól megkímélném magam... Vagy két tanús vagy legalábbis kicsi esküvő lesz, még nem döntöttük el.

Viszont szeretnék igazi menyasszonyi ruhát, és azt is hogy képek készüljenek.

Szerintetek ez jó kompromisszum, vagy nevetséges? Kicsit gyerekesnek érzem hogy ragaszkodom az esküvős képekhez, de nagyon bánnám ha elmaradna.

Valakinek volt hasonló, illetve van bármi tippetek?

Illetve az tetszik még hogyha a pár lelép és egyből elutazik nászútra, de lehet hogy ez csak a filmekben működik jól. :D

Ha volt hasonló esküvőd írd le kérlek hogy zajlott és jól sült-e el?


2023. febr. 3. 23:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Vedd fel azt a fehér ruhát és csinaltassatok fotókat!!
2023. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Fotósként mondom neked, hogy ha másra nem is költetek nagy összegeket, azért egy jó fotózás mindenképp legyen, hiszen ezek lesznek az emlékek, amiket a gyerekeiteknek megmutattok :) Nálunk pl van kimondottan olyan csomag ami az ilyen esküvőkre van kitalálva. És nem, akármilyen jó telefonja van valakinek, az sose lesz olyan mintha fotós csinálta volna a képeket. Láttam már nem egy ilyen telefonnal készített esküvői fotókat Facebookon, nagyon ciki.
2023. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommenteket, megerősítettetek az elképzelésemben.
2023. febr. 4. 11:18
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
De jó, én ennek nagyon örülök, még ismeretlenül is! ☺️ Mikor lesz az esküvő?
2023. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap fotóztam egy hasonló esküvőn, nagyon klassz hangulata volt, sőt idén lesz olyan is akivel elmegyünk külföldre a hegyekbe fotózni és ezen kívül csak egy szűk körű polgárijuk lesz. Szerintem túl vannak értékelve esküvőfronton a hagyományok. Én abban hiszek, hogy úgy kell házasodni, ahogy Nektek jó. Ha Nektek a fotózás a fontos, csináljatok egy fotózást, kössétek össze akár egy utazással, vagy valami rátok jellemző/Nektek fontos helyszínnel. Kit érdekel mit gondol erről más?
2023. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%

Jövő májusban lesz az esküvőnk, 15-20 fővel (még nem végleges a létszám, se a vőlegényem, se az én oldalamról). Lesz fotós, sőt, videós is, nem éppen az olcsó árkategóriából. A leendő ruhámra nagyjából 1 milliót szánok.

Tudod, egyáltalán nem érdekel, hogy ki mit szól hozzá, hogy ennyit költünk egy ilyen alacsony létszámú esküvőre. Mindketten évek óta dolgozunk, jól keresünk, nem hitelből meg a szüleink pénzéből rázzuk a rongyot. A saját pénzünket meg arra költjük, amire akarjuk. Nektek is ezt javaslom.

2023. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, ki szavazta le a válaszomat (#16). Fáj, hogy van pénzem kifizetni a saját esküvőmet, vagy mi? 🤣
2023. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
26%
17, nekem csak az fájna, ha annyira hülye lennék, mint te.
2023. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért is hülye amúgy a 17-es?

Aki nem te, vagy nem te csinaltad, kedves 18, az már hülye?

2023. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
#19 Hagyd rá, szimplán irigy rám, meg valószínűleg mindenkire, aki többre vitte nála 🤣
2023. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!