Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pár fős esküvőre menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár fős esküvőre menyasszonyi ruhában? Fotóst érdemes hívni?

Figyelt kérdés

A párom nem felhajtás párti, én gyerekkorom óta álmodok esküvőről, de nem az a lényeg hogy sokan legyenek, bizonyos rokonoktól megkímélném magam... Vagy két tanús vagy legalábbis kicsi esküvő lesz, még nem döntöttük el.

Viszont szeretnék igazi menyasszonyi ruhát, és azt is hogy képek készüljenek.

Szerintetek ez jó kompromisszum, vagy nevetséges? Kicsit gyerekesnek érzem hogy ragaszkodom az esküvős képekhez, de nagyon bánnám ha elmaradna.

Valakinek volt hasonló, illetve van bármi tippetek?

Illetve az tetszik még hogyha a pár lelép és egyből elutazik nászútra, de lehet hogy ez csak a filmekben működik jól. :D

Ha volt hasonló esküvőd írd le kérlek hogy zajlott és jól sült-e el?


2023. febr. 3. 23:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ezzel nem az összes fotós munkáját szeretném leszólni, de elmesélem hogy jártam. Évek óta láttam már egy fotós ízléses munkáit mikor esküvőnket szerveztük egyértelmű volt, hogy Őt szeretném pedig egyébként szeretek spórolni de ez nem volt kérdés. Mi nagy napunkon nem volt olyan hangulata vagy nem tudom, de a több száz képből amit utána kaptunk alig tudok 1-2-t kiválasztani ami normálisnak mondható. Előtte napokban egy ruhapróbánál barátnőm a jó mobiljával ezerszer jobb képeket készített, mert látszott, hogy igyekezett pillanatot megragadni. Ha ezt előre tudom biztosan felkértem volna a párját, aki mint kiderült szívesen vállalta is volna mert élvezettel fotóz. Nekem persze ez eszembe se jutott arra törekedtünk, hogy a vendégek csak élvezzék a kiszolgálást, a bulit, ráadásul ott volt a fotós akiben megbíztam és nem gondoltam volna, hogy csalódást okoz.
2023. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ezért szoktam javasolni, hogy a párok kérjenek be legalább három teljes fotósorozatot a kiszemelt fotós(ok)tól. Az esküvőfotózás technikai sport, egyszerre kell jól művelni a fotózásnak sok különböző ágát és egy pillanat alatt váltani a riportból (készülődés, szertartás) a portréfotózásba (kreatív) majd a sportra (tánc, buli) és közben egy egységes színvonalat tartani. Ez nagyon nem könnyű sem a fotósnak, sem az eszközeinek. A marketing világában, sajnos nagyon sokan vannak akik csak a jól, jobban sikerült képeiket mutatják meg. Emellett persze sokat számít az is, hogy ha az adott fotós a high-end esküvőkhöz szokott, a Tiétek pedig nem volt az, akkor sokkal nehezebben találja meg a helyét és adja vissza a Ti esküvőtök hangulatát. Azt azért el kell fogadni, hogy azt fényképezzük ami van.


A telefonok tele vannak mesterséges intelligencia által támogatott szoftveres és hardveres megoldásokkal, egy statikus témáról egy jól bevilágított térben (ruhapróba) nyilván jó képeket fog készíteni rólad, de ezt nem érdemes összehasonlítani egy gyérül bevilágított templommal/házasságkötőteremmel (a legtöbbjük borzasztó fény szempontjából) vagy étteremmel.


Sajnálom, hogy nem voltál elégedett a képeiddel, remélem azért volt ami kárpótoljon!

2023. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem a fényviszonyokkal volt a baj és ne is gondold, hogy felesleges elégedetlen vagyok -ráadasul nem is szóltam érte egy szót sem- mindig próbálom mindenben a pozitívumot nézni, tehát nem arról volt szó, hogy "azt fotózta ami volt", vagyis de, de azok az Ő általa kért előnytelen beállítások, a nemtörődömség, hogy sok képen keresztül se a hajamat se a nyakláncomat a megfelelő irányba nem szólt vagy nem állította pedig látványosan félreállt, nem kapott le fontos pillanatot pedig ott állt és szinte játszottunk neki az egyik legjobb barátnőmmel...majd végül külön megkértük fotózzon már le minket, akkor a háttérben a férjem törölgeti a homlokát mintha látni se akarna minket úgy néz ki az a fotó, családokkal összeállt fotókon van aki oda se néz, de minden kattintás után mutatta, hogy 👍 úgyhogy nem kis bakik szerintem.
2023. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így jártatok vele, rengetegen vannak akiknek nem kellene ezt csinálniuk. :(
2023. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
85%
Köszönöm szépen az együttérzést, további sok sikert kívánok!:)
2023. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!