Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A polgári esküvőnél van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A polgári esküvőnél van helyben fotós, lehet előzetesen kérni az anyakönyveztetőnél? Vagy nekünk kell vinni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem van. Legalábbis én így hallottam, ha nem akarod is erőszakkal fotót, és utána még megvan sertodve ha nem kell.
2023. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam pár esküvőn és sehol sem volt. Nekünk most lesz nyáron és nem is említették, hogy lenne, mikor lefoglaltuk az időpontot. Szóval lehet van, ahol van helyben fotós, de biztos, hogy nem ez az általános. Kérdezz rá, de szerintem az lesz a válasz, hogy nektek kell vinni.
2023. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi megyeszékhelyen házasodtunk, de nem ajánlottak ilyet, gondolom ha lett volna, szólnak róla. Sőt, maga az esküvői szertartás is kifejezetten rövid, még az "extra" változat is.
2023. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon nincs ilyen. (Tudtommal és tapasztalataim alapján)
2023. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se hallottam még ilyenről, nektek kell vinni. Ilyenekkel nem hiszem, hogy bárhol foglalkoznak.
2023. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az adott helyen kérdezz rá. Hallottam már olyanról, ahol van, sőt olyanról is, ahol nem akarták beengedni a saját fotóst, de nem ez az általános.
2023. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
40 éve volt ilyen, most nincs. Ti viszitek az ízléseteknek és pénztárcátoknak megfelelő fotóst.
2023. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk "alap" polgári esküvőnk volt, másfél éve.

Az, ami ingyenes.

Hétköznap, mert szombaton (úgy tudom) feláras.

Semmi fotós.

De jobb is így, ha fizetni kellett volna valamiért, aztán nem tetszik a munkája, az nagyon zavart volna.

2023. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. febr. 10. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!