Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha nincs esküvőn betanult tánc?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, mi csak szeretnénk a családunkkal és barátainkkal ünnepelni — enni-inni, táncolni kötetlenül. Mindkettőnket eléggé feszélyezi a gondolat (főleg a vőlegényemet), hogy 0 tánctudással kiálljunk az emberek elé előadni egy táncot.


A vőlegényem egyik lánytestvére azt mondta egyszer, hogy sok esküvőn volt már és szerinte "nagyon gáz" ha nincs egy minimális betanult tánc, legalább arra, hogy megnyissa a pár az estét.


Én csak pár esküvőn voltam ugyan, ahol bár voltak betanult táncok, de őszinte leszek, egyikre sem emlékszem. Bennem nem ezek hagytak nyomot. De nyilván nem mindenki úgy gondolkodik, mint én.


Érdekelne, Nektek volt-e betanult táncotok, illetve vendégként mit szólnátok ahhoz, ha nem lenne koreografált tánc egy 60-80 fős esküvőn? Köszönöm a válaszokat! =)



2023. febr. 10. 11:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

"Én csak pár esküvőn voltam ugyan, ahol bár voltak betanult táncok, de őszinte leszek, egyikre sem emlékszem. Bennem nem ezek hagytak nyomot. De nyilván nem mindenki úgy gondolkodik, mint én."

Én ugyanígy vagyok. a legtöbb esküvőről, ahol vendégként jelen voltam, utólag egyszerűen nem tudom megmondani, hogy volt-e egyáltalán betanult tánc vagy sem. Szóval nem szólnék semmit. Az estét ezer más módon is meg lehet nyitni.

2023. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Engem vendégként nem zavarna az ilyesmi, sőt. Minden tetszik, ami a pár saját döntése és nem csak hagyomány. Ettől eredeti, ettől az övék.


Ezzel szemben én azt hiszem szeretnék majd (jó sokára lesz az még) betanulni egy táncot. Egyrészt a táncpróbák miatt, másrészt szeretnék tudni legalább egy táncot a párommal. Ennek előadása már más kérdés. Valahogy úgy képzelem el, hogy eltáncoljuk, de nem mint produkciót, hanem ott a táncoló vendégek között.

2023. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

"Mindkettőnket eléggé feszélyezi a gondolat (főleg a vőlegényemet), hogy 0 tánctudással kiálljunk az emberek elé előadni egy táncot."


Akkor ne tegyétek. Ez a ti napotok. Akinek nem teteszik kapja be.

2023. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk break volt a tánc. Mindenki élvezte egyedül a 88 éves Pistabácsi és Marikanéni vett 1-1 nehezebb mozdulatot kicsit nehezen.


De amúgy nem kell betanult tánc, csak ahogy érzitek.

2023. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Kései Sirató ***** válasza:
83%

Én sok esküvőn voltam, de még az esküvők felén sem volt betanult tánc.

Én ezt fölöslegesnek tartom, amúgy az enyémen sem volt, pedig 100 vendégünk volt.

2023. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Mi sem tanultunk be táncot. Berakott a dj valami romantikusabb R-Go számot, hogy az ifjú pár (amúgy negyvenesek vagyunk, mint ifjak;) ) megnyitja a táncot. Arra lejtettünk egyet a férjemmel. A húgom meg apám videózott, azon kívül kb a kutya nem figyelte a táncunkat szerintem. Mindenki megindult a pulthoz meg a mosdóba meg beszélgettek. Alig páran néztek minket, ahogy visszanéztem videón.
2023. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%
Biztosan le leszek pontozva de én semmi ilyesmit nem csinálnék/engednék szervezni a saját lagzimon, proliságnak tartom az ilyen dolgokat. Minden klasszikusan modern és spontán lenne, szó sem lehet ilyen dolgokról.
2023. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Kései Sirató ***** válasza:
89%
7-es nem leszel lepontozva, mert a többség nem nagyon tartja fontosnak ezt a betanult táncot, hiszen ez elég erőltetett.
2023. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem gáz. A legtöbb esküvőn, ahol voltam, nem volt, pedig sokfélén voltam (sátoros lagzison és modern városin is), ahol meg volt, ott kb. sima keringő, amit nem is kell nagyon "tanulni". Ahol nem volt nyitótánc, ott nem is hiányzott... sőt nekem ezek a betanult koreográfiák inkább kínosak, kiv. ha kifejezetten jó táncos mindkét fél és láthatóan van kedvük is hozzá. De az esetek többségében látszik, hogy az egyiknek baromira nincs kedve hozzá, és a másik kedvéért csinálja, vagy épp nagyon nincs hozzá tehetsége legalább az egyiknek.
2023. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%
#8 lehet, hogy a többség nem tartja annyira fontosnak, ugyanakkor nem látom, mitől proliság, ha valaki igen.
2023. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!