Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha nincs esküvőn betanult tánc?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, mi csak szeretnénk a családunkkal és barátainkkal ünnepelni — enni-inni, táncolni kötetlenül. Mindkettőnket eléggé feszélyezi a gondolat (főleg a vőlegényemet), hogy 0 tánctudással kiálljunk az emberek elé előadni egy táncot.


A vőlegényem egyik lánytestvére azt mondta egyszer, hogy sok esküvőn volt már és szerinte "nagyon gáz" ha nincs egy minimális betanult tánc, legalább arra, hogy megnyissa a pár az estét.


Én csak pár esküvőn voltam ugyan, ahol bár voltak betanult táncok, de őszinte leszek, egyikre sem emlékszem. Bennem nem ezek hagytak nyomot. De nyilván nem mindenki úgy gondolkodik, mint én.


Érdekelne, Nektek volt-e betanult táncotok, illetve vendégként mit szólnátok ahhoz, ha nem lenne koreografált tánc egy 60-80 fős esküvőn? Köszönöm a válaszokat! =)



2023. febr. 10. 11:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ilyen eszembe sem jutott, hogy tancot is be kene tanulnunk. Szerintem a lagzin siman szolna valami zene, en szeretem ilyenkor a klasszikus mulatos, tancolos zeneket, aztan jol van, lehet enni, inni, bulizni.

De anyumek eskuvoje utan a lagzi egy allofogadas volt egy meno cukraszdaban, ott meg pl abszolut semmilyen tanc nem volt, szerintem az eskuvo egy olyan dolog, ami abszolut szemelyre szabhato.

2023. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

Ha a pár egyébként is szeret táncolni akkor az látszik a produkción.

Aki meg csak kényszerből csinálja olyan is lesz. Felesleges erőltetni.

2023. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Persze megértem azt is, akinek ez a szíve vágya, hogy előadjon egy táncot.


Amúgy nekem is van egy kis kínos érzésem, mikor összevágott zenékre van "vicces" tánc, de nem tudom megmondani, miért, én azt hittem, ezzel egyedül vágok. :)) De itt is az lényeg, hogy a pár jól érezze magát közben.


Amúgy nagyon kedvesek vagytok, hogy ennyien válaszoltatok! Köszönöm szépen. Így kicsit nyugodtabb szívvel engedem el ezt a tánc dolgot. Engem inkább a leendő sógornő bizonytalanított el, mikor azt mondta, hogy "nagyon gáz", ha nincs.


Ha valakinek van valamilyen tapasztalata/véleménye, jöhet még! Bízom, hogy ez a kérdés másoknak is segít majd a jövőben elődönteni, akarják-e ezt a tánc dolgot egyáltalán. :))

2023. febr. 10. 12:00
 14/30 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk nem volt. Nem tanultunk be táncot, nem volt menyecsketánc sem. Nekem a szőr feláll a hátamon a pénzért táncolós dologtól. Ha valaki felkért táncoltam vele, de ennyi. Senki sem hiányolta egyiket sem 🤷🏼‍♀️.
2023. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk semmilyen tánc nem volt, se tanult, se nem tanult... :D A lőtéri kutyának se hiányzott egyébként.
2023. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem pont a betanult tánc a gáz
2023. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%
Az utolsó esküvőn ahol voltam, nem volt betanult tánc. Arra az egyre emlékszem. Végig az járt az eszemben, hogy milyen szerelmesek...semmi megjátszás nem volt, csak ők, úgy ahogy vannak. Szép volt nagyon.
2023. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
78%
A sógornő gáz...
2023. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%
A botlábú táncosokon kívül az izzadságszagú, inkább kínos mint vicces játékok a legcikibbek egy esküvőn.
2023. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Erre egy TikTok videóval válaszolnék:


[link]

2023. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!