Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy kezeled, ha rihaprobakor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeled, ha rihaprobakor tutira nem akarsz valasztani?

Figyelt kérdés

Nagy valoszinuseggel varratok ismerőssel, de megkene neznem mi áll jól.


Van olyan szalon ami fizetős, gondoltam oda mennek, így nem érezném hülyén magam. (Meg ott szépek a ruhak). Érzékeny vagyok arra, ha úgy érzem "surgetnek" vagy éreztétnek vmi rosszat, így, ha fizetek, talán kihasznalhatom az időt...


Ti elmondanatok elore?

Vagy végig próbálnatok fenntartani a latszatot, hogy lehet akartok választani.



2023. márc. 28. 19:29
 1/8 A kérdező kommentje:
*ruhaprobakor
2023. márc. 28. 19:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha fizetős próbára mégy maximálisan korrekt vagy akkor is ha tudod semmit nem veszel majd.
2023. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha megmondod, akkor az eladó elveszíti érdeklődését irántad, épp csak el nem küld. Én már jártam így, igaz csak egy Ofotért üzletben.
2023. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
*ruhapróbánál
2023. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mondanám el és ahogy Te is írtad, fizetős helyre mennék próbálni. Így nem is raboltad az idejüket.
2023. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 helyen voltam próbálni. Sehol sem számítanak arra, hogy valaki azonnal megtalálja a ruháját, így teljesen természetes, hogy nem szerződéssel végződik a próba.

Viszont tényleg érdemes egy szakértővel próbálni, nekem is az lett a választott, amit felvenni sem akartam, a varrónő erőszakolta rám, és milyen jól tette :D Egy barátnőm tavaly random vett a marketplaceről esküvői ruhát, de nagyon nem talált be, nem illik a csipő-derék arányához a szoknya, a mellméretéhez a kivágása, a vállaihoz nem megfelelő a pánt...de ezt nem lehet meglátni, ha még nem volt rajtad 10 különböző ruha és nem segít egy hozzáértő.

2023. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan szalonba mész, ahol a próbáért is fizetni kell, akkor én ebből nem csinálnék lelkiismereti kérdést...
2023. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyébként sem csinálnék belőle lelkiismereti kérdést. 4 helyen voltam próbálni, mindenhol tök más volt a kínálat. Nem mondanám el, hogy tuti nem veszek semmit...

Én a negyedik helyről is úgy jöttem el, hogy beleszerettem egy ruhába, de még alszom rá egyet. A többi helyen egyértelmű volt, hogy egyik sem tetszik annyira, hogy megvenném.

2023. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!