Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Válás után esküvő? Meddig fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után esküvő? Meddig fog még várni?

Figyelt kérdés
párommal nem rég ismerjük egymást, neki az év elején mondták ki a válását. Mivel babát várunk és teljesen jól kijövünk egymással én szeretnék esküvőt. Nem szeretném "hajadonként" megszülni a babát. Szó is volt róla és biztatott hogy elvesz meg minden. Már csak pár hónap van a baba érkezéséig de eddig még semmi lépés nem történt ez ügyben
2010. okt. 7. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
ez legyen a legnagyobb gondod -.- és persze majd mi meg is mondjuk, hogy meddig fog várni, sőt, hagyd ott azonnal ezt is mondhatjuk. milyen választ vársz? Miért vállaltál be vele babát (főleg a "nem rég ismerjük egymást" után), ha nem vett el előtte?
2010. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
egy valas utan frissen nem biztos hogy valaki azonnal egy hazassagba akar ugrani. ha nem akartal hajadonkent szulni, miert vallalsz gyereketß nagyon gyerek modra gondolkodsz, mar bocs
2010. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg, hogy szeretnél egy csendes, két tanúval lezajló házasságkötést. Nem kell lakodalom, miegymás.Ha nem akarja, akkor a babát biztos nevére veszi majd, s lesztek élettársak.
2010. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
mi az hogy miért vállaltam babát??mindketten felelősségteljes felnőtt emberek vagyunk és imádjuk egymást!Nekem a házasság nem a nagy lagzit, csilivili gyürüt és drága ruhát jelenti. Egyszerüen jó lenne ha nem csak a babáját hanem a nevét is viselhetném, hisz összetartozunk. Sokan akik nem ismernek az is gondolják sőt ugy is szólítanak hogy ....-né ami elég kellemetlen hogy tulajdonképpen nem vagyok az, bár lehet hogy csak a terhesség miatt vagyok ilyen lelkis.......
2010. okt. 7. 20:25
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
a tangohoz ketto kell....
2010. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%

Azelőtt kellett volna gondolkodnod,mielőtt gyereket vállaltál. Miért venne el egy friss válás után? Örülj,ha ezek után egyáltalán veled marad. Lehet,hogy most is csak azért vagytok együtt,mert kell neki valaki az ágyban és aki mos rá!

Felelőlenség volt egy rövid együttlétben gyereket vállalni,és főleg megtartani.

2010. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
utolsonak igaza van. ha hazassagban akartal gyereket, akkor elobb kellet volna az eskuvo, aztan a gyerek. az ilyenre mondjak nalunk, hogy tudja hogy kell ferjet fogni.
2010. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
én nem értem miért vagytok ellenségesek, én nem azt írtam hogy a kapcsolatommal vannak problémák. a babavállaláshoz senkinek semmi köze, örülünk neki és imádjuk és nem is ez volt a kérdésem. hanem hogy szerintetek van köze a válásának ahhoz hogy még vár? várom a NEM babás hozzászólásokat
2010. okt. 7. 20:44
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

a nevét így is felveheted.

egy boldog kapcsolatban meg nem értem, miért hiányzik a papír, meg a név... engem egyáltalán nem zavarna. ettől semmi sem lesz se jobb, se rosszabb.

2010. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

De utálom, hogy rögtön szegény kérdezőt támadja mindenki anélkül, hogy ismernék az életüket!


Én pl. 1 éve együtt voltam már a párommal mikor kimondták a válását és ő rá egy nappal simán elvett volna, csupán anyagi okokból fogunk most év végén házasodni és nekünk sem lesz nagy esküvő, csak a lényeg a fontos, hogy így is egymáséi lehessünk.


Kérdésedre a válasz: kommunkikáció

A férfiak javarésze (nem mindegyik) elég teszetosza tud lenni hivatalos ügyek intézésében.

Nálunk is én intézem a dolgok javarészét és egyáltalán nem azért, mert "el akarom vetetni" magam, csupán azért, mert a nők jobban értenek az ügyintézéshez.

Beszélgess vele, tegyél fel konkrét kérdéseket, ne csak körülírd, a férfiak nem értik a nők virágnyelvét, fogalmazz egyszerűen, egyértelműen.

( Bocsánat férfiak :D )

2010. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!