Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érzéseim lettek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéseim lettek a legjobb barátnőm párja iránt, mit tegyek? Még sosem voltam ilyesmi helyzetben, mi a helyzet bölcs kezelése? Nem volt köztünk semmi, nincs megcsalásról szó, nem tud az érzéseimről senki!

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ösztönállat. Gyorsan felejtsd el.
2023. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el és keress magadnak egy pasit!
2023. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a férfit !!
2023. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van még pár millió férfi az országban, keress olyat, aki téged szeret.
2023. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a "legjobb" barátnőm járt össze az akkori vőlegényemmel.

Ne tudd meg, hogy mekkora fájdalmat és döbbenetet okozott mikor kiderült, 2 évbe telt, mire feldolgoztam.

Úgyhogy légyszi gyorsan felejtsd el pasit.

2023. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Plusz egy ok amiért nincsenek barátnőim....
2023. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Na, nekem pl ezért nincsenek kormbéli barátnőim. A legutolsó 8 évvel ezelőtt beleszeretett az exembe, ő meg fogadta a közeledését.


Nos, az volt az utolsó, hogy korombéli barátnőim voltak. Most van egy lány, ő fiatalabb nálam, esélytelen, hogy egymásba szeressenek a barátommal, ugyanis több, mint tízév közöttük a különbség.


Ha jót akarsz, szakítsd meg a "barátnőddel" a kapcsolatot.

2023. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én jó sok évvel ezelőtt voltam ilyen helyzetben. Igaz, én a srácot ismertem kicsit jobban, a barátnőjével rajta keresztül találkoztam, de egy abszolút jó fej, pozitív kisugárzású valakit ismertem meg benne, szóval azért talán valamilyen szinten kedveltem.


Ahogyan én próbáltam hozzáállni a helyzethez, az volt, hogy ha én és a srác összejövünk, azzal senki sem jár jól. Egyrészt, a lánynak, akit ott hagynak, ez rettenetesen rossz érzéseket okozhat, sőt, akár egy életre hazavágja az önbizalmát, és ezt az ellenségemnek sem kívánom, nemhogy egy olyan embernek, aki nem ártott nekem semmit. Te meg még nagyobb kárt tehetsz a közöttetek levő szoros viszony miatt, és ha összejöttök, jó eséllyel a barátságnak is lőttek.

Másrészt, a pasinak sem jó. Azért két ember között választani, akit szeretsz, elég komoly és idegőrlő dilemma, és úgy voltam vele, hogy nem tenném ki ilyennek azt az ember, akit szeretek. Ha meg a srácot nem különösebben hatja meg, hogy otthagyja a barátnőjét érted, akkor hidd el, nem ő lesz az embered.

Másrészt, ez a helyzet neked sem lenne jó. Ott lenne például a lelkiismeret-furdalás, hogy szétrobbantottad a legjobb barátnőd kapcsolatát, el kellene gyászolnod a barátságodat, és utána esetleg kattoghatsz azon, hogy ha a pasi érted megtette ezt az elhagyósdit, akkor veled is meg fogja. Sőt, lehet, menet közben kiderül, hogy mégsem illetek annyira egymáshoz, és akkor a semmiért történt az egész, vagy visszamegy a barátnődhöz, mert jaj, hát az emlékek, meg a közös dolgok, tervek...


Nem egy kellemes állapot, azt tudom. Egyelőre annyit tudsz tenni, hogy megpróbálod magad elhatárolni ettől a sráctól, amennyire csak lehet, fizikailag is, illetve lelkileg is, tehát nem beszélgetsz vele, nem fantáziálsz róla, tudatosítod, hogy itt nem lesz semmi, de majd lesz más, meg valószínűleg ha úgy találkoztatok egymással, hogy ő boldog párkapcsolatban van, az nem éppen azt jelzi, hogy nektek örökre együtt kell lennetek. A többi majd kiforrja magát. :)

2023. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Undorító, már ne is haragudj. Neked is van csávód??? Mert akkor pláne ásd el magad. Bölcs kezelés? Számít valamit? Úgyis megpróbálod elszedni a palit…
2023. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!