Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az esküvői lakodalmas menüsorotok/fő? Elsősorban alap menükre gondolok, nem olyan puccosra! Várost is írjatok, de nem muszáj!

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha minden igaz,akkor 10.800Ft/fő lesz,Tatán egy hónap múlva.

Ebben kb 5-6 féle sült, többféle köret, éjfélkor töltött káposzta, marhapöri+maradék sültek, valamint korlátlan italfogyasztás.

Annyira talán nem alap menü meg ár,viszont sokat dob rajta a korlátlan italfogyasztás...(ami azért általában elég jelentős "plusz" költség)

Ja és étteremben lesz.

2010. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja meg húsleves, a benne főtt husik is felszolgálva, különböző mártásokkal.ez kimaradt:)
2010. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Igaz nem a sajátom de egy jó barátomét én szerveztem. (Már mint az esküvői vacsorát. Ez volt az én ajándékom feléjük, mert így nem pénzt kaptak, de még is anyagilag nagy segítség volt )


Budapesten, egy jó nevű étteremben. (Nevet direkt nem írok, ha érdekel e-mailbe kérd)


17 000 Ft / fő volt ez a ár 80 vendégnél, volt ez az ár. (Némi kedvezménnyel, mert ismerem az éterem tulajdonosát)


Ebben, benne volt:

Minden vendég 3 féle levesből, főételből és deszertből választhatót. Plusz svédasztalon különbőző sültek rizsával és krumplival. (Folyamatosan frissitve, friss ételekkel) Ezzen felül korlátlan ital fogyasztás volt benne. Valamint 2 teremnek a bérlése, az egyik terem beszélgetös ücsörgös kiallakítással a másik teremben pedig lehetett táncolni, a vacsorához halk komoly zene. Útána pedig mulatos a 'hagyományok' miatt később pedig rock zene a pár miatt. :)


Szerintem ez az ár egy átlagos ár én nem gondolom, hogy sok lett volna érte tökéletes szervezésért finom ételekért és kedveségért cserébbe. Persze ha sokkal kisebb a költségvetés akkor szerintem 2-3-4e ft ből meguszható akkár ilyen all you can eat tipusú étteremekben is ahol pár ezer ft ért anyit eszik iszik mindenki amenyit akkar.

2010. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöméknek 20.000 körül volt fejenként kb. 120-130 fővel.

Budapest, Petneházy csárda.

A miénk olyan régen volt, már nem is emlékszem... :D


28/L

2010. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Győr 3 féle menü sor közül lehet választani.Nekünk pl. pohár pezsgö újházi tyúkhúsleves,húsos tál amin 4-5féle hús volt több féle köret,savanyúság,deszert,utána kávé.Éjféli menü is válaszható három közül ,marhapörkölt,káposzta,3ra nem emlékszem.Na mind1 ez igy 2700Ft /fö éjféli menüvel együtt.És viheted az éttermben a tortát,süteményt.Söt még az alap piákat is.És az étterem nagyon szép van külön terme is ha kislagzi lenne.Ja és elö zene is bent van az árba.És 40 fö fellett 3éjszakás nászéjszakát az étterem fizeti vaami welnesz szállodában.
2010. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Most már nagyjából tudom mire számítsak :)
2010. okt. 9. 23:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk 6000 ft/fő volt, Kaposváron. Ebben benne volt a vacsora: húsleves, sertéspörkölt galuskával, rántott sertésborda, korzikai szelet, töltött csirkecomb, fasírozott, párolt rizs, petrezselymes burgonya, vegyes saláta. Éjjeli svédasztal: franciasaláta, burgonyasaláta, sült csirkecomb, sonkatekercs, kaszínótojás, fasírozott. Sütemények, torták, korlátlan italfogyasztás. Ja és még a terembérlet is bent volt az árban + pincérek!
2010. okt. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10.500 ft/fő. Vác
2010. okt. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Budapest, Trófea: 6000Ft/fő.
2010. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Balatonon cateringes csinálta kitelepülve, 4000 Ft volt a kaja. Leves, főtt hús mártással, sültek, salátabár, töltött kápi. Az ital külön volt, az is kb. 4000-re jött ki fejenként.
2010. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!