Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találok "nemzeti viseletű"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok "nemzeti viseletű" ruháról, menyasszonyi ruháról képet, esküvő szalonok készítésében elsősorban, linkelnétek be néhány képet?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam: [link]

Pár hónapja láttam itt kérdésben, hogy valaki tanácsot kért melyiket válassza, és nagyon sokan linkeltek oda szép nemzeti viseletről képeket esküvői ruhaszalonokból, mind "minőségi" ruha volt, melyek menyasszonyi ruhának is tökéletesek, valamint a vőlegény is a képeken volt általában, szintén nemzeti viseletben. Légszíves segítsetek, sehogy sem találtam meg azt a kérdést.


2010. máj. 15. 12:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Tessék???

Nem képzeld, nem Jobbikos, de néptáncolok, és a menyecske ruha helyett a saját falum népviseletében leszek, menyasszonyi ruhának mégis inkább "rendes" ruha lenne az igazi, nagyon tetszik a saját országom nemzeti viselete, és büszke is vagyok rá, hogy magyar vagyok. Talán ezzel van valami gond, vagy már szégyen, hogy valakinek ez tetszik??? Mellesleg palotás tánchoz is ilyet szoktak húzni.

2010. máj. 15. 13:02
 2/15 anonim ***** válasza:
2010. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pedig nagyon jó hogy tartod a régi szokásokat, ne hallgass a többi hülyére

képet sajnos nem tudok:(

2010. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, erre a kérdésre gondoltam, sokat segítettél.

Igen, szerintem sincs semmi baj azzal, ha tartom a hagyományokat, és büszke vagyok rá, hogy magyar vagyok, nagyon sajnálom azt az embert, aki ezt szégyelli!

2010. máj. 15. 13:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
100%ban igazad van, szerintem is szép.
2010. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyél is büszke:))) Én sem vagyok jobbikos és amúgy sem izgat egy párt mellverése sem, de azért én szeretem a kultúránkat továbbadni:) Miért baj az,ha ilyen ruhát akarnál:)Szerintem gyönyörű, nekem ez a kedvencem:


[link]

2010. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a pirosasat venném, az kicsit nőiesebb szín.
2010. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mind nagyon szép, de talán ezek a legszebbek: [link]

[link]

2010. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs, az előbbi válasz nem ide készült :)
2010. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
elájultam...ez tényleg gyönyörű:D bár a pasié jobb és a csaj sem szép
2010. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!