Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn mikor szokott lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn mikor szokott lenni a fotózás?

Figyelt kérdés

Szertartás előtt vagy után? Ésszerűség szerint utána, de akkor addig mit csinálnak a vendégek? Lesnek, amíg végez a pár?

Vagy előtte van?

Esetleg egy másik napon, és akkor újra beöltözik a pár?


2023. máj. 12. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Jobb helyeken egy másik napon


Én 3 esküvőn voltam tavaly, mind a 3nál a szertartás utan volt. A pár elhúzott fotózkodni, a násznép meg így járt. Az egyiknél pl reggel kezdődött a kikérővel, utána szertartás, aztán csoportos fotózkodás, majd elmentek ketten fotózni, este 7kor meg vacsora. Szoval reggeltől estig kb egy falatot nem ettünk, ittunk, olyan jól megszervezték.

2023. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Ismerösöméknél amikor kijöttek a templomból a templom a háttér es szórják rájuk a szirmokat, aztán a vendégeknek is voltak családi fotózások ahol a menyasszonnyal is összeállnak a családja meg a férjjel is az övé meg együtt meg csoportkép, meg külön külön a családoknak is kisebb csoportokban.


A szertartás előtt meg zöldövezetes helyre ment a pár fotózni. A párról képek csak.

2023. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Folyt Volt polgári is, ott meg valami szép téren volt millio beállítás jobbra balra, csoportképek is.
2023. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Folyt

Ja és a tortafelvágásos majd lagzi rész elején is volt fotós. Mindenkiről csinált

2023. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szertartás előtt volt, aznap reggel. Nem akartunk se magunkkal se a vendégekkel kicseszni azzal, hogy megvárakoztatjuk őket. Így nekünk bevált, volt elég időnk a fotókra és nem kellett izgulnia a vendégek miatt se.
2023. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Én azt szeretném majd, ha a szertartás előtt lenne. Azt mondják, fények szempontjából nem a legjobb, de mivel nem vagyok influencer és nem a munkám posztolni, ezért ez a része nem érdekel :D Ezt a másik napon dolgot nem értem, ha én bérlem a ruhát, akkor nem lehet olyan sokáig nálam, plusz a sminkem, hajam sem lesz ugyanolyan másik nap. Megvárakoztatni meg nem akarom a vendégeket. Nekem sem tetszik, amikor ezt csinálják. Amúgy én a csoportképeket sem venném túlzásba, csináltatnék párat, de inkább olyan képeket szeretnék visszanézni, ami nem beállított.
2023. máj. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a szertartás után volt, a szűk család volt jelen, álló fogadást szerveztünk nekik arra az egy órára, amíg távol voltunk a vacsora előtt. Mivel ismerték egymást, nem unatkoztak.
2023. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy az esküvői portrék a naplementéhez közeli időpontban készüljenek mert ilyenkor a nap fénye a légköri viszonyok miatt jóval melegebb színhatású és mivel alacsonyan jár nem is rajzol hatalmas árnyékokat az arcokra, jobb és könnyebb vele dolgozni, szebb lesz a végeredmény. Ez a Ti napotok, az esküvő nem a násznép szórakoztatásáért van. A násznép „feladata”, hogy veletek örüljön, ünnepeljen. Megbízhattok vőfélyt/ceremóniamestert, aki játékokkal szórakoztatja a násznépet amíg távol vagytok, de ha ez nem lehetséges illetve nem szeretnétek, egy a jegyes fotókból, vagy gyermekkori fotóitokból készült slideshow levetítése is jó lehet arra, hogy lefoglalja a násznépet, amíg a fotózás tart.


Szinte minden esküvő kapcsán felmerül, hogy érdemes-e külön napot szánni a fotózásra. Erre a válasz mindenképpen igen, hiszen minél több időt szántok rá, annál több helyszínt tudtok majd bejárni és annál változatosabb képanyag készíthető. Ha pedig a nagy napon nem tudjátok megoldani az előző bekezdésben leírt körülmények biztosítását, saját magatoknak kedveztek azzal, ha egy-két nappal korábban vagy épp később készítitek a kreatív portrékat.

(Forrás: [link]

2023. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!