Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan házasodjunk össze, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan házasodjunk össze, ha mindketten totálisan mást szeretnénk?

Figyelt kérdés
Ha rajtam múlna, akkor bemennénk az anyakönyvvezetőhöz 2 tanúval és aláírnánk a papírokat. Mindenki utcai, laza ruhában lenne, semmi kiöltözés. Nem láttam még olyan esküvői ruhát, ami tetszett volna, kislány koromban sem álmodoztam soha a nagy napról. A mostani árak mellett pénzkidobásnak gondolok erre milliókat elkölteni. A pasim klasszikus esküvőt akar esküvői tánccal, sok vendéggel, esküvői ruhával, dj-vel és nagy bulival. Egyikünk sem akar engedni az elképzeléseiből.

2023. jún. 15. 11:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek engedni kell az elképzeléseiből valamennyit, ha akartok esküvőt.
2023. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig tapasztalatból mondom, hogy ha nem akarsz nagy esküvőt, írtózól tőle, akkor ne legyen nagy esküvő...

Nekem ez volt. A férjem nagyon szeretett volna egy hatalmas nagy esküvőt, 120 embert akart meghívni, mindent akart. Mi is sokat veszekedtünk ezen, mert én is csak családdal szerettem volna, diszkréten.

Egy dologban nagyon kiakadtam, hogy a férjem itt a városban, tehát nem falun, konkrétan lovon szeretett volna elmenni a templomba, meg a házasságkötő terembe... Itt azt mondtam, hogy na ezt nem, nem vagyok hajlandó elfogadni.

De végül én beadtam a derekam, lett 120 ember, szörnyű volt az egész mert minden ami elromolhatott, az el is romlott. Egyedül egy dolog volt megható számomra, az első tánc a férjemmel.

Ennyi!


8-éve volt ez már, nyilván nagyon szeretem a férjem, kibírtam a kedvéért a napot, de rossz szájízzel emlékszem erre vissza.

Azóta beszéltünk erről sokszor, és ő is megbánta, mert ő se élvezte az egészet.

Tehát, hogy ezt enyhítsük, mi nem sokára újra fogunk esküdni, teljesen másképp.


Én a helyedben próbálnék olyan kompromisszumot kötni, hogy amit nagyon nem szeretnél, pl hogy Budapest egyik kerületében egy fehér lovon vigyenek (istenem...) Akkor ahhoz ragaszkodj. Én belehaltam volna ebbe, és még így is rossz volt az egész hogy mégse vittek lovon.

2023. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Ha mindketten ennyire önfejűek és kompromisszumra képtelenek vagytok, akkor sehogy.
2023. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%
Írjátok le cetlikre ki mit szeretne, majd húzzatok, aztán összemixelitek vhogy.
2023. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit ért a vőlegény nagy létszám alatt? Nálunk ugyanez volt a felállás, én csak kéttanúsat, vagy csak nagyon minimális létszámút szerettem volna, a vőlegényem nagy esküvőt lagzival. Végül kompromisszumot kötöttünk, és csak a szűk családi kört, illetve a barátokat hívtuk meg, így lett 40 fő, és mindketten jól fogjuk érezni magunkat, én is nagyon várom. Muszáj leülnötök átbeszélni, és valahogy olyan közös nevezőre jutni, hogy a nagy napon mindketten komfortosan érezzétek magatokat.
2023. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne nem összeházasodni. De nagyon szépen kérlek, gyereket ne vállaljatok! Ez nem lesz hosszú házasság, sőt nem lesz már hosszú a kapcsolat. A legjobbakat!
2023. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!


"Egyikünk se akar engedni az elképzeléseiből?"


Hát ez itt a hatalmas probléma!


Ha egy esküvő így kifog rajtatok akkor ha egy nagyobb probléma felmerül hogy oldjátok meg?Akkor se enged majd a másik?

2023. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!