Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiket terhesen vettek el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket terhesen vettek el, vagy 40 körül gyorsan 1 éven belül, nekik tényleg ez volt a vágyuk?

Figyelt kérdés

Kinek mi az ideális persze, nekem inkább az, hogy megismerem életem szerelmét fiatalon (húszas, harmincas évek) és kb 2-3 év múlva összeházasodunk, majd jöhet a baba.


Ismerek olyat, aki fiatal, terhes lett (tervezetten ráadásul) és pocakos esküvőjük volt, na de az eljegyzés is terhesen történt. A vak is látja, hogy csak emiatt vette el a párja, mert már 4 éve együtt voltak, babát akart de házasságot nem, eszébe sem jutott eljegyezni, azt mondta kimondottan rosszul van a lagziktól, úgyhogy csak szűk családi körben volt az esküvő. Hogy miért vette el, hát azt pletykálják, csok miatt :D Esetleg családi nyomás, mert vidéki a srác és sok helyen még úgy van, hogy "ne legyen már zabigyereked". A nő meg állítja, hogy hát ő is pontosan ezt akarta, meg milyen jó, hogy a kisfia végig ott volt vele, eljegyzésnél, esküvőn is. De nekem ez belemagyarázásnak tűnik. Meg mondja, hogy szeretne majd lagzit, ha már nagyobb a gyerek. De akkor ennyi erővel szerethette volna azt is, ha még a terhesség előtt van lagzi.


Másik ismerősöm 40 fölött van, összejött egy 25(!) éves sráccal. Júliusban jöttek össze tavaly, novemberben eljegyzés, májusban esküvő. Nagyon boldognak tűnnek együtt amúgy, legalább is Facebookon. De nekem ez elég fura. Gondolom 40 felett már sietni akart, de egy esküvővel minek? Még a gyerekkel megértem.


Én nehezen hiszem, hogy az a nő, aki szeretne házasodni, az úgy képzelte el, hogy nagy pocakkal jegyzik el és megy férjhez, vagy 40 fölött gyorsan akárkihez akihez lehet.


2023. jún. 16. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak nem úgy halad az élete, ahogy a nagykönyvben meg van írva, mégis boldogok. Lehet hatalmas öröm volt nekik az esküvő, még akkor is, ha nem ideális helyzetben/időben történt. Megértem,hogy szeretnéd a normálisnak ismert mederbe terelni az életed, de ha mégis rendhagyó házasságod lesz bármi miatt, élvezd.
2023. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túlagyalod a dolgokat.

Így jött nekik össze.

Ők nem filúznak rajta, látod.

Egy dolog a terv, hogy mit szeretnénk, egy másik meg az élet, ami ezt keresztülhúzza.

2023. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

"Kinek mi az ideális persze, nekem inkább az, hogy megismerem életem szerelmét fiatalon (húszas, harmincas évek) és kb 2-3 év múlva összeházasodunk, majd jöhet a baba."

Tényleg? Bármit elképzelhetsz. Valószínűleg ők is ezt képzelték, csak épp az élet nem egy tündérmese. Pofára fogsz esni még párszor, ha azt hiszed, minden úgy alakul, ahogy kamaszként elképzeli.

És mi van akkor, ha csak a gyerek miatt vette el? Egyetlen igazi boldog párt ismerek, a nő barátnőm. Konkrétan azt se tudja, hány éve vannak együtt, csak azt, hogy tizenvalamennyi, inkább a 20 felé. Tíz év körül voltak, amikor terhes lett TERVEZETTEN és akkor házasodtak 2 tanúval, mert egyiküket se érdekelte az esküvő, a papírmunka viszont egyszerűbb, csomó helyen, főleg, ha gyerek is van. (Nem vettek fel CSOK-ot, se semmit.) Köszönik szépen, azóta pont olyan jól vannak, mint előtte és igen, tényleg így akarták.

2023. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Kényszerházasság szaga van ezeknek igen. Egyetértek.
2023. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Én is isnerek 40 es nőket nem is egyet akiknek huszonéves a férje meg gyerek meg minden lett.


Hihetetlen hogy huszonéves pasil normálisabbak. Szerelmesen vannak egyutt mindenhol volt ahol a nőnek korábbrol mastol gyereke is van.

2023. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

A 30 40 es pasik meg jaj házasság jaj gyerek o ne isten mentsen.

A huszonévesek meg szerelmesek hűek boldogak.

Elképesztő.

2023. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
83%

"Kinek mi az ideális persze, nekem inkább az, hogy megismerem életem szerelmét fiatalon (húszas, harmincas évek) és kb 2-3 év múlva összeházasodunk, majd jöhet a baba."



Akkor te csináld így. Más meg csinálja úgy, ahogyan neki jó, vagy éppen ahogy jön a lépés.

2023. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy újdonságot mondok, de rengetegféleképpen lehet boldog életet élni. Tanulj meg a saját dolgokkal foglalkozni mások életének elemzése helyett, hidd el, hogy te is sokkal boldogabb leszel.
2023. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha nekem ennyi időm lenne, hogy ilyen részletességgel foglalkozzam mások életével...

Nekem is vannak elveim a családot illetlen, pl biztosan nem szülök házasságon kívül, de nem érdekel, ha más meg másképp gondolja. Süt a rosszindulat a kérdésből. Így alakult az életük, ennek ezer oka van, neked mi közöd hozzá?

2023. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Biztos, hogy nem igy szerettek volna vagy nem igy kepzeltek el ok sem mondjuk 20 evesen, de ahogy mar leirtak elottem, az elet maskepp hozza neha a dolgokat. De fontos, hogy attol meg lehetnel oszinten boldogok.

Nekem egyedul csak az a fura amikor terhesen gyorsan osszehazasodnak, nincs lagzi, hanem majd 5 ev mulva tartanak. Akkor mar minek? Majd 10veve egyutt elnek 5 eve hazasok meg van egy gyerek is, hova a lagzi? Pont a lenyeg veszik ki belole, hogy megunnepeljuk, hogy a friss hazasok osszekotottek az eletuket. De altalaban nem is szokott semmi sem lenni ezekbol, ok is rajonnek hogy felesleges. Lehet a karacsonyt utolag tartani augusztusban is, csak hat nem lesz az ugysem olyan.


Es egyebkent! En is azt latom, hogy a mostani 20-on eves ferfiak tokre hazasodnanak, a 30-as, 40-esek pedig nem. En 25 vagyok, a parom 27, barataink szintem ennyi idosek es a legtobben mar jegyesek/hazasok. Nalunk is egyertelmu, hogy iden lanykeres lesz.

Ezzel szemben a 30-as, 40-es unokatesoimat vagy terhesen kertek meg karacsonykor (😞), vagy meg sem kertek 6 ev utan sem, gyerek meg nyilvam nem is lesz. Testverem (40+) sem kerte meg 15 ev utan sem a baratnojet, a gyereket is ugy kellett kiharcolni, es meg akkor sem. Az o barataik kozul kb. senki sem hazas, csak gyerek van. Erdekes.

2023. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!