Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A cigány vagy a magyar esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány vagy a magyar esküvő jobb?

Figyelt kérdés

Kb így képzeljtétek el a cigány esküvőt [link]


És így a magyart [link]


És most kérlek ne gyertek azzal hogy mindegyik lehet jó!Maga a légköre melyik tetszik jobban? Szerintem egyértelműen a cigány. Sokkal jobban néz ki mindenki, a magyarok (tisztelet a kivételnek) nem tudnak táncolni. Most bizonyára kérdezitek hogy ha megvan a véleményem miért írtam ki a kérdést, hát azért mert kiváncsi vagyok a véleményetekre. És most semmi rasszizmus ne befolyásolja a véleményeteket.



2023. szept. 24. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Cigány
Magyar
35 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen mindegy. Mind a kettő sokba kerül
2023. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

A kártyavetést nagyanyám tanulta a vasszécsenyi bárónőtől.

Nem csak a cigányok sajátja:D

2023. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Én az igényes, érzelmes, családias esküvőket szeretem, szolgáltatóként is kerülöm a falusias, mulatós, csuhajjás esküvőket, ajánlatot sem adok olyan esküvőre ahol pl. vőfély vagy kikérő van, szóval részemről a magyar.


DJ, ceremóniamester, 50-100 fő egy igényes helyen, igényes szolgáltatókkal, családias hangulattal, ez az ahol én otthon érzem magam és amin szívesen dolgozom.

2023. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
A cigány szerintem jobb. De ha azért kérdezed mert magyarként akarsz esküvőt egy cigánnyal, azt azért kétszer is gondold meg. Főleg ha te vagy a nő...
2023. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%

Nekem életidegen a mulatás meg mulatós zene.

De megtudom játszani hogy életelemem, ha kell.


Ami meh a színfalak mögött van(balhék, koko, bűnözés, hónapról hónapra élés, audi+vájogház, szabadulók ünnepe)abba bele se megyek.

2023. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
1%
8. Ne irigykedj a ronda fajtad!
2023. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Engem egyik se hat meg.
2023. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Mindkettő a nagyzolásról szól, mindkettőben ott van az a néhány ember, aki ocsmányul leissza magát, mindkettőben szar a zene, mindkettőben ott a vőfély, akiktől kiráz a hideg. Azért a cigányt választom, mert az szerintem felszabadultabb.
2023. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem mindkettő szép, és nem igazán fair őket így összehasonlítani.


A tánc kultúra teljesen más, és ugyanez igaz a dolog esztétikai oldalára is.


Én pl imádom nézni az indiai és afriaki esküvőket, mert kész műalkotás az összes ruha, fejdísz, ékszer.

De ugyanakkor van annyi önkritikám, hogy fehér emberként én egy ilyet nem akarnék, hiszen nem az én kultúrám. Ha esetleg meghívnak, akkor igen, felvennék egy ilyen ünneplő öltözetet amenntiben a házasulandó pár is beleegyezik (mert ott még a vendégek is nagyon ki vannak pattintva, lehetetlenség túlharsogni a menyasszonyt).



De emellett:


A roma csaj ruhája szerintem szebb, de a cipője nem kéne, nyaktörős is, és a formája is picit 2010.


A magyar pár helyszíne jobban tetszik, de abban igazad van, hogy a táncuk picit mesterkélt, betanított. De mondjuk hacsak nem profi táncos a pár, ez azért még így is szép erednény.

2023. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

Ja és a fehér snekaer cipő az öltönnyel szerintem kuŕva gáz.


Vagy laza vagy, vagy elegáns, ez olyan mint egy menyasszonyi ruhához converse-t fel venni.

2023. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!