Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Felkérték a lányomat koszorúslánynak, 8 éves. Tény, hogy nem egyeztettem a menyasszonnyal, de ő se keresett azügyben, hogy milyen legyen a ruhája. Találtam egy gyönyörű világos, krémszínű(?) ruhát, megvettem. 2 nap múlva esküvő, most került szóba a ruha és írta, hogy "de ugye nem fehér vagy annak árnyalata"? Most erre mit mondjak? Nem fehér, de annak árnyalata, képet is küldtem neki. De most változatassak a ruhán? Utolsó pillanatba rohangáljak új ruhát nézni? Tudom arról, hogy nem illik a fehér ruha, de azt hittem csak felnőtteknek vonatkozik. Ha a keresőbe is beírjuk, hogy koszorúslány ruha vagy gyerek ruha esküvőre egy csomó fehér ruhát ad ki. Őszintén szólva nem akarok már költeni, nem vet fel a pénz. Így is sok pénzbe kerül az esküvő nekünk.
2023. okt. 12. 21:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
36%

Hát én is kiakadtam volna egy cseppet.

Én addig biztos nem vettem volna meg, amíg nem egyeztettem.

Nálunk is volt koszorúslány. Mi pont emiatt inkább egyútt választottuk ki a ruhákat.

2023. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a menyasszonynak kellett volna intézni ha nem mindegy a ruha színe, ne előtte két nappal kérdezzen rá. Hülye
2023. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Vissza írt az ara, maradhat a ruha?
2023. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is, tudjuk, hogy a menyasszonynak tenger feladata van, ki se látszik a teendők közül, de ezt még a koszorúslány felkérésekor szokták egyeztetni.
2023. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Húzza a száját és oké, az ő napja, nem akarok bajt, akkor holnap keresek mást. Csak még plusz ez a költség nem hiányzott.
2023. okt. 12. 21:56
 6/41 anonim ***** válasza:
96%

2 nappal előtte? Mondjuk nem értem hogy miért nem volt soha egyszer sem semmi kommunikáció arról hogy miben legyen a kislány.

Én nem variálnék, vendégként vinném el a kislányom, a koszorúslányságot visszaadnám. (Bár lehet az ilyen még a vendégnek is hisztizne a majdnem fehér ruhán egy gyereken 🤷)

2023. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavarna egy fehér ruha egy 8 éves lányon 🤷‍♀️
2023. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a ruhát ha szerencséd van, vissza tudod vinni vagy cserélni más színre. Ezt próbáld meg.
2023. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
78%
Csak kíváncsiságból: mi a fsz történik ha a 8 éves kislányon krémszínű ruha van?
2023. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, belinkelnéd a ruhát kérlek
2023. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!