Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Zenekart vagy DJ-t hívnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zenekart vagy DJ-t hívnál a saját esküvődre? Miért?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló, hogy mindkét szolgáltatási ágban tevékenykedőből van rosszabb is, jobb is. Te melyik mellett döntenél és miért?
dec. 9. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Zenekar
DJ
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
A zenekarnak esküvői fillingje van, mert esküvőre hivatalosak nem discoba.
dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

DJ, egyértelműen.


Az együttes vagy nagyon drága, vagy végtelenül ócska, arról jem is beszélve, hogy többnyire egy stílust játszik.

dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Saját zeneválogatással nem lehet?
dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Csak zenekart ne. Ugyanarra az egy rohadt ütemre az összes mulatóst lenyomják. A víz lever tőle.
dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Dj. Rosszul vagyok a Holdról is hallható tipik lakodalmas stílussal és mulatósokkal. AZ utolsó pár esküvőn ahol voltam, mindenhol dj volt, és nagyon jó volt a hangulat. 10 és 90 között táncoltak az emberek.
dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem megyek olyan "esküvőre" ahol a zenész dj.
dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Én akkor pláne a dj mellett döntenék, mert akkor a 6 nem jön.
dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Én DJ-t... alapvetően örülnék a zenekarnak, de akik tényleg jók, minőségiek, azok kb. megfizethetetlenek még akkor is, ha az embernek átlag feletti fizetése van és nem akarja adósságba vinni magát egy esküvő miatt. Amilyen zenekarokat eddig láttam esküvőkön... atyaég. És nem is a legolcsóbbak voltak. Erőtlen éneklés, hamis hangok, szintetizátoros alap, tehetségtelen zenészek, minden dal ugyanolyan stílusban... eh. Meg azért nekem nagyon nem a mulatós a műfajom (a retro magyar már inkább, de szeretnék annál változatosabb "menüt"). Akkor már inkább egy DJ, de abból is válogatnék.
dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Társadalmi analfabéták.
dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Esküvői DJ!😂😂😂😂 Mik vannak. Majmolás a dj.
dec. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!