Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálnák a vendégek, ha menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálnák a vendégek, ha menyasszonytánc helyett a saját vacsorájukat kellene megrendelniük és kifizetniük az étteremben az esküvői szertartás után? Mi is és ők is ezerszer jobban járnának anyagilag.

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 18:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Persze, de szamits arra, hogy sokan el sem jonnek majd. Ne legyetek ilyen spurok. Ha nem futja rendes lagzira, akkor ne csinaljatok!

Plusz, hogy nezne mar az ki, hogy ott mindenki egyenkent intezi a szamlat?

Ami a menyasszonytancot illeti, ne legyen annyira biztos benne, hogy mindenki reszt szeretne venni benne.


Mi ha nem kernetek SEMMIT, egyaltalan?

Jah..az mar nem jo nektek..


En ilyenekhez nem mennek.

2022. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos lenne egy ilyen "fogához veri a garast" hangulata, mégha elvileg igazságos is lenne.
2022. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Jesszusom.... 😂 Minek esküvő ha még a kajára sem futja?
2022. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Ameddig ennyire szegényesen tudnátok összehozni a lakodalmat/esküvői szertartást, inkább spóroljatok még rá. Ez vér ciki...
2022. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem zavarna bár lehet csak én jelennék meg egyedül egy ilyen lagziban😅
2022. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem rosszból, de ne tartsatok olyan esküvőt, amit nem engedhettek meg magatoknak. Ennyire spórolni a lagzin tényleg ciki. Mi sem engedhetjük meg magunknak a nagy banzájt, nem is rendezünk emiatt ilyet. De azt a pár embert, akit elhívtunk, megetetjük, leitatjuk, és semmit nem várunk cserébe. Az a pénz, amit erre költünk, erre van. Lehet, hogy nem sok, de nem is várunk cserébe egy fillért sem, csak hogy élvezzék, és velünk örüljenek.
2022. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ez az álmom. Akkor nem kéne 50 ezret fizetni egy szelet rántort húsért, hanem tényleg azt fizetném ki, amit megettem.
2022. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Ez több okból is nagy hülyeség. Bár betudható annak hogy valószínűleg még nem kezdtétek el a szervezést és esküvőn se voltatok soha. (?)


Egyrészt manapság ha nincs menyasszonytánc akkor is szoktunk fejenként egy 20000 Ft-ot vinni legalább. Ha meghívsz 100 embert abból 90 biztos hoz ennyi pénzt borítékban. Ha nem mondod hogy lesz menyasszonytánc.



Másrészt ez amúgy amit akarsz nem opció, egyetlen étterem se vállal ilyet. Senki se biztosít úgy rendezvényhelyszínt hogy lehet hogy 0 lesz a fogyasztás. Meg amúgy szerinted hogyan tudnának előre tervezni? Odajön 80 ember de mindenki rántott húst rendel.. de azt le is kell sütni, hogyan tudnák garantálni hogy egyszerre szolgáljanak ki 80 embert? Vagy az oké, hogy elkezdik 6-kor a vacsorát, és valaki még éjfélkor kapja meg a sajátját... Amit akarsz az logisztikailag teljesen lehetetlen.



De azért ami igazán gáz ebben, hogy mekkora spúr dolog.. egy esküvő a vendégnek is borzasztó drága.. nekem pl. legutóbb öltönyt kellett vennem, mert a régi nem volt jó, az kapásból 60 rugó. Volt olyan esküvő ahol tönkretették a cipőmet a hülye vonatozás közben, 30 rugó ugrott... feleségem nem mehet 2 esküvőre ugyanabban a ruhában, tehát megint kapsából 30 ezer legalább, plusz ha cipőt is vesz, akkor még egy 20-as. A smink, kozmetikus, fodrász, körmös neki megint csak összesen egy 20-30 ezer Ft, és nekem is kell fodrászhoz mennem.

Szóval ha kiszámolod egy igényesebb nem tróger vendég párnak a te esküvőd alsó hangon 100-150 ezer Ft, és még plusz az ajándék, az odautazás, a szállás, stb... Lehet hogy 250 ezerbe is benne van...

Te meg a 15000 / fő kaját sajnálod szerencsétlentől. Hát gratulálok... ilyen mentalitással ne tarts lagzit, bár már az is csoda hogy lenne kivel , és kikkel....

2022. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Alapvetően egyetértek a kommenteddel utolsó, csak az utolsó résszel nem. Nőként felveszem ugyanazt a ruhát esküvőre, persze nem olyan esküvőre, ahol ugyanaz a násznép (mondjuk egyik évben férjhez megy a nővér, másik évben meg a húg).

Smink, kozmetikus, fodrász, körmös? Egyáltalán nem vagyunk trógerek, de csak a saját esküvőnk előtt mentünk el külön ezekre. Én megcsinálom a sminkem, és a hajam, kozmetikushoz meg egyébként is járok negyedévente. Simán megtudja csinálni magának egy nő az alkalmi sminket/frizurát, egyébként sem kell vendégként túltolni.

2022. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 peca1000 ***** válasza:
90%

Van egy fekete öltönyöm, fekete utcai cipőm, abban voltam mindkét esküvőmön, másokén is, temetésen is, az egész összeállítás került 40 ropiba, fodrászat 2000 Ft/ alkalom, oszt jó napot.


Asszony is nagyjából ugyanabban a cuccban, minek venni új ruhát minden esküvőhöz?

2022. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!