Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi cipő Budapesten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi cipő Budapesten?

Figyelt kérdés

Jövő nyári esküvőmre keresek 6-8 centis sarokkal , minél jobban tartó és kényelmes fehér cipőt.Nem fontos, hogy nagyon díszes legyen.Budapest és környéke ami szóba jöhet.

Illetve nem tudom van-e minőségbeli különbség egy "sima" cipőboltban (Tamaris,Deichmann és tsai.)megvett cipő és egy kimondottan esküvői szóval illett boltban kapható között.Félek,hogy csak az ára lesz több azzal,hogy esküvőre lesz és nem egy random fehér cipő.Aki már ezen túl van,mit tapasztaltatok?



dec. 18. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Jól látod a legnagyobb különbség az ára. Bármi aminek köze van a lagzikhoz egyből dupla árú lesz. Próbáld ki - bemész egy cukiba és rendelsz céges bulira tortát, majd más felhívja és ua. tortát rendeli, ua. díszítéssel de közli, hogy lagzira lesz - egyből +20%-ot ugrik az ára :D
dec. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%
Nyugodtan vedd meg sima cipőboltból a neked tetsző fehér cipőt. Nagyon jól látod, hogy az "esküvői" szótól és az amúgy semmit sem érő díszektől súlyos ezrekkel lenne drágább. Ráadásul ha nem díszeset veszel, azt még később, normál ruhához is lesz esélyed felvenni.
dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor dupla, vagy húsz százalék? Az esküvő szó kimondásával a legtöbb embernek az elvárásai változnak meg, ezért lesz a legtöbb esetben drágább az ami esküvőre kell. Tovább kell bírnia, más igénybevételnek van kitéve, más elvárásokat támasztanak felé stb...
dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%
3-as: miért kellene egy esküvői cipőnek, vagy akármilyen holminak "tovább bírnia"? Ha tényleg esküvői, akkor elméletileg csak egyetlenegy nap fogod hordani...
dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem konkrétan a cipőre értettem, ott nyilván a díszítést meg ilyesmit fizeted meg, de pl. egy esküvői smink teljesen más dimenzió a felvitel idejében és a felhasznált anyagokban, ugyanez hajban, vagy pl. az esküvői DJ is teljesen más mint egy klubDJ, de akár a helyszín is jó példa erre, mert egy sima családi rendezvény teljesen más időtartam és költségoldal a hely részéről mint egy esküvő.
dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
A legtöbb menyasszony "olcsóbb" cipőkben esküszik manapság, és nincs velük komolyabb bajuk, egyébként lehetne erről tudni a neten, hogy "fú, basszus, olcsóbbat ne" (vs pl. wishről rendelt telefon a márkáshoz képest). Még a kínaisból is van olyan, ami ki tud bírni egy estét úgy, hogy ne nézzen ki úgy, mint a köpedelem. Meg kell nézni, hogy milyen az anyaga a cipőnek, ha megdörzsölöd, elkezd-e leválni vagy levegősödni a a felső rétege, kisebb karcoknak ellenáll-e, milyenek az illesztései, és ha nagyon gáz, akkor otthagyni, de ennyi. Amit szoktam látni, hogy van olyan cipő, aminek a sarka kopik / szakad a buli végére, de az inkább függ attól, hogy mennyire vadul táncolsz benne ill. a násznép mennyire vadul be (ütközik-e a sarok bármivel, beleakad-e vmibe)... de ilyen szakadt sarkat láttam már kifejezetten esküvői szalonból vett cipőnél és kínaisnál is. Amúgy én azt látom legtöbbször, hogy a legfőbb különbség az "esküvői" és a sima fehér cipők között az áron kívül a stílus. Ha egyszerű, sima fehér cipőt szeretnél, és nem feltétlenül tipikus esküvői szatén anyagút, akkor nagyobb eséllyel találsz kínaiban, CCC-ben, Deichmannban, Tamarisnál... az esküvői szalonokban inkább a szaténos, díszes, gyöngyökkel kivert, hímzett, "menyasszonyos" stílusra feküdnek rá inkább.
febr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!