Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyaszsonyként az én dolgom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyaszsonyként az én dolgom, hogy a vendégemnek legyen beszélgető partnere?

Figyelt kérdés
Kis esküvőnk lesz, 30 fő kb. Kevés barátunk van. A vőlegényemnek inkább csak haverjai és mondta, hogy egyiküket sem akarja meghívni. Nekem egy közeli barátnőm van, őt meghívjuk, de mondtam, hogy akkor ilyen haver szintű barátnőket én sem hívok, amúgy is csak szűk körű lesz ugye, azokat hívjuk, akikkel évi többször is van tali. Nos ez a barátnőm szingli és nem túl barátkozós, magától senkihez nem megy oda, ha hozzá odamennek beszélgetni, annak örül, de nem kezdeményez. Mondta, hogy az exével sok esküvőn voltak és sosem érezte jól magát, mert nem ismert senkit, az exe meg elvegyült a barátaival. Tavaly pedig elment egy volt osztálytársa esküvőjére és mondta, hogy az nagyon jó volt, mert többen is voltak a régi osztályból, megvolt a társasága. Na a mi esküvőnkön nem lesz senki, akit ismerne, csak az én szüleimet, de vele egykorú és azonos élethelyzetben lévő nő vagy férfi nem lesz. Azonos élethelyzetet úgy értem, hogy mindenki, aki nála csak pár évvel idősebb az a családjával jön, neki meg még párja sincs, az ember a hozzá hasonlóval érti meg jobban magát. Nem szeretném, hogyha ő egész este egyedül ülne egy pohár borral, de én valószínűleg nem tudok majd vele foglalkozni. A többiek mind családtagok, szóval többeket is ismerni fognak a rokoni kapcsolat miatt, meg senki nem egyedül jön, hanem házastárssal és gyerekekkel.
jan. 16. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mondd el ezt így neki és eldönti hogy akar e menni ilyen helyzet esetén
jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te dolgot biztosítani a társaságát.

Szerintem is úgy hívd meg, hogy ennek tudatában legyen.

jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Mutass be neki engem,hátha nem lesz szingli az esküvőig;)
jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kitana. ***** válasza:
93%
Nyomkodja a mobilját akkor, ha ilyen. Nem a te dolgod egy emberrel foglalkozni, csak mert ő nem tud beszélgetni senkivel. Bár nem értem, az miért lenne akadály, hogy rajta kívül senki nem szingli, én a munkahelyen a közvetlen kollégáim közül két 50-es nővel tudok a legnormálisabban beszélgetni, pedig hát elég nagy az élethelyzet különbség a kort leszámítva is. Mutasd be majd amikor tudod a többieknek, hogy ő xy a legjobb barátnőm, aztán jó esetben elkezdenek beszélgetni, hogy honnan ismer téged meg stb, ha van ülésrend, akkor ültesd le nagyjából a korosztálya mellé, olyanokhoz, akikről tudod, hogy nyitottak, beszédesebbek.
jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tiéd.
jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Az semmiképp nem opció, hogy hozzon magával +1 főt (testvér, barátnő, stb.)? (Ha ő nem akar, vagy senkit nem tud, onnantól nem rajtad múlik.) Nem ismerem a lehetőségeiteket, de a helyedben nekem megérne ennyit, hogy mindenki jól érezze magát, ha már meghívom.
jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem a te dolgod. Felnőtt ember, döntse el, hogy így el akar-e menni. Te fogadd el a döntését, ha azt mondja, hogy így inkább ne. Ne érezze, hogy megfelelési kényszerből akkor is el kell mennie, ha nem akar. Amúgy tényleg nagyon feszengős így végigcsinálni egy esküvőt. Ha nem vidéken lesz, akkor azt is megteheti, hogy elmegy a szertartásra, de a bulira már nem marad.
jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek van egy régi haverja, akivel neten beszélnek, találkozni ritkán szoktak (néhány évente) és anno őt is meghívta az esküvőnkre. Csendes, zárkózott, ritkán jár emberek közé. Nyitva hagytuk vele a kísérő kérdést, de azt mondta nem hoz senkit.

Eljött és jól érezte magát, beszélgetett másokkal, rokonokkal és barátokkal ugyanúgy.

Utána tudtuk meg, hogy van barátnője, akit nem akart elhozni. Az ő dolga.

Te is úgy hívd meg a barátnődet, hogy elmondod a vendégek összetételét és majd eldönti.

jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy lesz lehetőség, bemutatod néhány embernek, ahogy írták már, inkább a beszédesebbeknek, nyitottabbaknak. Melléjük is ülteted a vacsorán. Innentől kezdve már rajta múlik. A szertartáson nem kell társaság. A vacsoránál nem kell társaság feltétlen. Viszont akkor már alakulhat ismerkedés. A vacsi után meg majd meglátja, hogy hogy érzi magát. Marad vagy inkább megy.
jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy dolgod. Én nem szeretek embereket megismerni, nekem agyfasz lenne, ha dumások mellé ültetnek, de kb 4 éves korom óta baromi jól lefoglalom magam egyedül, szóval nem aggódnék.
jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!