Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki volt a tanúd, koszorúslányod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt a tanúd, koszorúslányod?

Figyelt kérdés

koszorúslány persze csak ha volt egyáltalán:)

Testvér, barát, szülő, stb



márc. 1. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nővérem volt a tanúm, férjemnek a legjobb barátja. Ebből a családja hatalmas botrányt csinált.
márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Az öcsém volt a tanúm, a feleségemnek meg a húga.

Több olyan barátom is volt, akit szívesen választottam volna, de köztük se akartam konfliktust generálni, hogy miért a Bélát és nem a Józsit, plusz a családon belül se akartam problémát, ezért a legkonfliktuskerülőbb megoldás az öcsém volt.

márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Az én tanúm a húgom volt, férjemnek szintén a legjobb barátja.

Miért lehetett volna ez gond a családnak...?? Nővére ott volt az esküvőnkön a családjával. Bátyjáékat nem hívtuk meg, mert piál és akkor agresszív. Na erre pont nem volt szükség a lagziba. Amúgy sem tartják emiatt a kapcsolatot.

márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Tanúm az unokahúgom volt, koszorúslányom a húgom. Férjem tanúja a mostoha testvére.
márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Tanúm egyik barátnőm lesz. 3 vagyunk kamaszkorunk óta barátnők, akkor megbezéltük, hogy ki kinek lesz a tanúja. Ehhez tartjuk is magunkat.

Nekem nem nehéz, mert amúgy sincs testvérem.

Koszorúslány nem lesz, nem szeretem ezt a "szokást".

márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
A tanú az unokatesóm volt. A koszorúslányok meg Béla és Feri voltak. Cukin néztek ki a rózsaszín ruhákban.
márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Mindkettőnknél a tesók lesznek a tanúk; koszorúslányok/fiúk nem lesznek, ők tennék ki a násznép felét 😅 (kevesen leszünk)
márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

A testvérem ( nővérem) volt a tanúm, nem is tudtam volna mást elképzelni😊. Koszorúslányok nem voltak, kicsi esküvőt akartunk. Az én részemről " barátok" sem voltak ott, mivel egyik se vette a fáradtságot, hogy eljöjjön.

38/N

márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Legjobb barátnőm volt a tanúm, férjemnek pedig a legjobb barátja volt.
márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kései Sirató ***** válasza:
75%
A legjobb barátnőm volt a tanúm, a férjemé pedig a legjobb barátja volt.
márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!