Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az amit mindenképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilluci27 kérdése:

Mi az amit mindenképpen beleirnatok egy házassági szerződésbe?

Figyelt kérdés
márc. 9. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben egy vagy több ingatlan az én nevemen van, azt/azokat mindenképpen.
márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindennek a 70%-a az enyém.
márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Csak akkor vagyok hajlandó gyereket vállalni, ha alairod, hogy a gyermek szuletése után, ha valásra kerul a sor, enyem a gyerek teljes felugyelrti joga, es meg legalább eltartasz 5 évig (gyerek nulla éves korátol) mert nem fogom a bizonytalabérr felb*szni a karrieremet.
márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

1.

Az szerződés nélkül is így van.

márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
#1 sajnos nem. Így örökölt apám új párja 1/3 tulajdonrészt, mert a halála pillanatában több, mint 5 éve házasok voltak. Ha lett volna szerződés nem kapott volna semmit.
márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Én a saját részemről:

- házasság előtti ingatlanok tulajdonjoga, ki van bejelentve, hogyan

- ha vkinek van vállalkozása, letisztázni azt, hogy tulajdongjog kit illet, ill. bevétel hogy oszlik el

- ha vki otthon marad gyereket nevelni, az milyen elbírálás alá esik (az sztem nem OK, ha vki otthon ganajozik, aztán csupasz seggel ki van b...va az utcára)

- megcsalás esetén mi történik (az nekem vörös posztó, én mindenképp beírnám, és más megítélés alá esne, mint egy sima elhidegülés)

márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

" Így örökölt apám új párja 1/3 tulajdonrészt, mert a halála pillanatában több, mint 5 éve házasok voltak."


Ez ebben a formában NEM(!!!) igaz. Hiába írt volna házassági szerződést, akkor is örökölte volna. Ehhez végrendeletet kell írni, nem házassági szerződést.

márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
En csak meg akarom magam védeni minden lehetőségre fel akarok keszulni
márc. 10. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ügyvédet kérdezz, ne az itteni okoskodókat.
márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

" megcsalás esetén mi történik (az nekem vörös posztó, én mindenképp beírnám, és más megítélés alá esne, mint egy sima elhidegülés)"


Ez nem Amerika. Nem lehet ilyesmit beleírni.

márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!