Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre milyen ruha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre milyen ruha? Kis esküvőt szeretnénk, csak a szüleink, meg testéreink meg párjuk. Nagyjából 14-16 lennénk.

Figyelt kérdés
Polgári után egy jobb étteremben tervezünk egy ebédet meg egy kisebb esküvői tortát. Pár fotót a családdal. Tehát a hagyományos "hercegnős" esküvői ruha nem opció.

márc. 14. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom, hogy alkalmi ruha üzletekben nézz körül, én a Mammotban lévő Charme nevű boltban vettem nagyon szép nem hercegnős "menyasszonyi" ruhát.
márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy krém színű, térdig érő koktélruham volt. A fehér nem áll jól, ezért nem is akartam erőltetni.

A fotózáson is ez volt rajtam, természetesen.

Utána meg eladtam, minimális veszteséggel. Valahogy olyan fura lett volna máskor is felvenni a "menyasszonyi ruhámat".

márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam fehér kosztüm volt. Polgári esküvő, utána étteremben ebéd. Csak 10- en voltunk. Utána még sokat viseltem külön külön is a kosztümöt.
márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Raktam egy világos alkalmi ruha volt, nem is erre a célra vettem. Voltam benne vendégként is esküvőn, de munkahelyi rendezvényen is.
márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:

Bonprixtől is tudsz rendelni, meg máshonnan is:


[link]


[link]


[link]


[link]

márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gaiajane ***** válasza:
100%
Fehér infinity ruha lenge nyárias kényelmes ,csinos ,és cseppet sem túlzás írd be googleba 13 ezer forintért már kapsz
ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!