Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis termetű menyasszonyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis termetű menyasszonyok! Milyen fazonú ruhátok volt?

Figyelt kérdés

Sok szalonban megfordultam már,de nem vagyok teljesen meggyőződve arról, hogy az én méreteimhez melyik fazon a legideálisabb.Még véletlenül se szeretnék alacsonyabbnak tűnni,vagy hogy összenyomjon a ruha.

161cm magas vagyok, kb. 54 kg, a szalonokban 34-es méretű ruhákat adtak rám. A cipőm még nincs meg,de magamat ismerve kb. 5-7 cm körüli sarka lesz.Tehát az "össz" magasságom olyan 166-168cm körüli.Eddig az A-vonalúak tetszettek a legjobban, Illetve a kisebb abroncsok.



dec. 13. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Alacsonynak fogsz tűnni, hiszen alacsony vagy. De ezt azok is tudják, akik az esküvődre mennek. Semmiképp nem ajánlok terebélyes aljú ruhát, egy szűk testhezálló fazon jobb lenne. De a ruhaszalonban képzett nők vannak, tanácsot adnak, segítenek.
dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze,hogy tudják,hogy az vagyok.Lehet nem fogalmaztam elég pontosan.Annál nem szeretnék alacsonyabbnak látszani,mint ami tényleg vagyok,mert mondjuk egy hatalmas abronccsal "asszonyossá" varázsolnak és szélesebb leszek,mint magasabb.
dec. 13. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

163 cm vagyok (az esküvőmkor valami 53-54 kg), és a kényelem érdekében a cipőm sem volt talán 4 centinél magasabb, de lehet kisebb volt. Marhára nem érdekelt, hogy összenyom-e a ruha vagy sem, olyat választottam, ami a személyiségemhez, hozzám legjobban illett, amiben jól éreztem magam. És ez bizony egy jó kis habos-babos, abroncsos szoknyás ruha volt, imádtam, és mindenféle megjátszott szerénység nélkül mondhatom, hogy nagyon jól állt. Most már lassan 10 év eltelt, azóta más típusú ruhát választanék, de nem azért, mert alacsonynak tűntem az eredetiben vagy "összenyomott" volna, hanem mert már én változtam, így a személyiségemhez már nem biztos, hogy az a fajta ruha illene.


Ilyesmi volt (nyilván pont ugyanazt már nem lehet kölcsönözni sehol, rég kifutott modell, de a szoknyája ehhez hasonlított legjobban):

[link]


És ha most lenne az esküvőm, akkor valami ilyesmit választanék:

[link]


Szerintem nem az a lényeg, hogy minek "látszol", hanem hogy hogyan érzed magad benne, mert alacsonynak alacsony maradsz akkor is, ha specifikusan olyan ruhát választasz, amiben ezt valamennyire ellensúlyozod (max ha felveszel egy ilyen 15 centis magassarkút, de akkor meg a lábad rohad le mire az este elkezdődne), de ha igazán önmagad vagy és jól érzed magad az akármilyen ruhában, akkor hidd el, kitűnsz a többiek közül.

dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld:).

Teljesen igazad van utolsó.Túl magas cipőt pedig semmiképpen sem szeretnék,ez a belőtt 5-7cm körüli az,amit egyébként is hordani szoktam,ha "fel kell öltözni".

Nagyon szép volt a ruhád,de amit most küldtél is mutatós.

dec. 13. 14:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3-aséval megegyező paraméterekkel a ruhámnak olyasmi szoknyája volt, mint az ő második linkjén. Sosem voltam habosbabos típus, ilyenben éreztem jobban magam. Azért is szerettem, mert hosszabb lábúnak (ezáltal magasabbnak), kecsesebbnek mutatott. De amúgy igaza van a 3-asnak, ha szereted a nagy szoknyát, meg fogod találni a fazonodat azok közt is. Az a lényeg, hogy mi illik hozzád.
dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
160 cm vagyok, rettentően állnak rajtam a klasszik menyasszonyi ruhák. Végül olyan lett, h felül fűzős, az szoknya pedig elöl térd felett rövid, féloldaltól hátra pedig fokozatosan hosszú és csak leghátul volt rendesen hosszú. Nagyon tetszett nekem és mindenki másnak is. Anyum felpróbaltatott velem hosszú ruhát is, de még a szalonos is mondta, h basszus, igazam volt, tényleg nem áll jól. :D Kölcsönzött ruha volt,.de ott helyben vágták a szoknyát rám méretre. Cegléd Héjja szalon, csak ajánlani tudom.
dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen volt a szoknya, de két ruhából rakták össze nekem anno.


[link]

dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Nagyon szép ruhád volt 7-es.:)
dec. 14. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

157 cm-es mélységű menyasszony jelen, "mellesleg" erős, széles derék, keskenyebb csípő, szóval borzasztó paraméterek, pont nem a magas, karcsú menyasszony, akikre a tervezők terveznek. Nekem a "nekem mi tetszik" volt az elsődleges szempont a választásnál. Alakot követő vagy sellőfazon instant nem (nem tetszik, és szerintem nem is lenne előnyös). Én A-vonalú vagy diszkrétebb báli fazont kerestem, mert minimuffin sem akartam lenni. Végül egy pánt nelküli-ujjatlan, szív alakban dekoltált, szélesedő szoknyás (abroncs nélkül is szépen tartott a tüll) lett a nyertes, ilyen: [link]

7 cm magas sarkú cipővel viseltem. Pont jó volt, nem nyomott össze, és a fűző takarts, amit kellett.

Remélem,megtalálod az álomruhád, sok boldogságot!


de féltem tőle, hogy "minimuffin" leszek.

dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm és szép ruhád volt neked is:)

Igen,a sellő fazon nekem szóba se jöhet.Egyrészt mert szerintem ahhoz,hogy jól álljon es

dec. 17. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!