Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fővárosi esküvőre mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fővárosi esküvőre mennyi pénzt illik adni 2 fő esetén? Vidéki vagyok, nem ismerem a fővárosi árakat.

Figyelt kérdés

A pár 2023-as árakon kötött szerződést a szolgáltatókkal, illetve állják a szállást is. A szállás árának utánanéztem, de nem tudom, mennyibe kerülhet vajon a vacsora,torta,italok egy főre a fővárosban.


A pár egyik tagjával baráti a kapcsolat.


Ezek alapján mennyi pénzt illik adni fővárosi esküvő esetén? Köszönöm a segítséget.



márc. 22. 03:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem mindegy,hogy egy random étteremben lesz a lakodalom,vagy a Hilton Hotelben. Fővárosi esküvő...:D
márc. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sokat segített a válaszod! Vidékiként szerinted ismerem a fővárosi helyeket?
márc. 22. 07:32
 3/11 Kései Sirató ***** válasza:
55%
Én legalább 100 ezret adnék így, hogy ketten megyünk.
márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk 2023-ban volt az esküvőnk Budapesten. Átlagban 30 e/fő adtak a vendégek.
márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem 60 ezret adjatok összesen. Persze csak ha belefér.
márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

"Sokat segített a válaszod! Vidékiként szerinted ismerem a fővárosi helyeket?"



Tipp, keress rá a helyre a Googleön át. Ezen keresztül le lehet vonni következtetéseket, kb milyen árkategória, stb.

Van fenn árlap, torta ügyben meg nézz meg egy közeli cukrászdát, ott lesz fenn árlap stb

márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
márc. 22. 10:08
 8/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%

#4

És szállást is adtatok a vendégeknek? Ha igen, akkor igencsak deficites lett a vége.


Kérdező!


Ha nem lenne szállás biztosítva a részetekre, akkor elég lenne 60-70 ezer, de így 100-at adnék 2 főre.

márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Fejenként legalább 40. de inkább 50 ezer. Nagyon fölmentek az árak.
márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Le lehet pontozni, de nekem ez nem attól függ, hogy hol van az esküvő, hanem hogy milyen kapcsolatban vagyok a párral.

Legjobb barátnak, testvérnek akkor is többet adnék, ha csak egy ebéd van. Míg mondjuk egy kollégának (ahová csak illemből megyek el), akkor sem adok túl sokat, ha a Versailles-i kastélyban tartja 10 fogásos menüvel. Az az ő magánügyük, hogy mennyit áldoznak rá, nem a vendégekkel kell kifizettetni a lagziköltségeket. A nászajándék nem erről szól, hanem arról, hogy segítsük a párt a közös élet elindításához.

márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!