Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi csokor helyett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi csokor helyett mit válasszak?

Figyelt kérdés

Nyári esküvőm lesz,tudom addigra rengeteg szép,igazi virág közül válogathatnék,mégis úgy döntöttem nem lesz csokrom! Azon kívül,hogy ez furcsa, van komoly oka is: van a vendéglistában 3 olyan hölgy,akinek kellemetlen lenne ha eldobnám és elkapnák. Nem szeretném,hogy hecceljék őket,hogy ideje lenne. Egyikük az egyik rokonom barátnője 12,5 éve és tudom hogy nagyon várja hogy a rokonom elvegye. Van köztük,aki 11 év után szakított a párjával pontosan amiatt,hogy a srác nem szeretett volna esküvőt. A lány ezt elfogadta,mondta neki,hogy érti és akkor külön folytatja. Tudom..túlzott empátia ez bennem..


Nő :)



ápr. 27. 18:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
43%
A barátnő/rokon ne akarja elkapni a csokrot, ne álljon oda, ennyi. Menyasszonyi csokor nélkül nem vagy mennyaszony csak szólok.
ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Mert nem hivatalos az aláírás vagy mi van? 🤣
ápr. 27. 18:41
 3/33 anonim ***** válasza:
31%
🤣🤣🤣 Nevess csak, meg fogod később bánni, hogy más miatt nem lesz menyasszonyi csokrod. 🤣🤣🤣
ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Jó y hogy nem férjhez nem mész mert másoknak nem jött össze. Kész vicc vagy. 🤡
ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne gáz, ha nincs csokra? Szerintem teljesen okes, hogyha neki sem annyira fontos.
ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Na jó. Alternatívát keresek. 😁
ápr. 27. 18:52
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Úgy csináld, ahogy TE szeretnéd. Ne másokkal foglalkozz. Ez a te esküvőd. Csokorral vagy anélkül. (Én mondjuk nem dobtam. Megtartottam magamnak.)
ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
21%
Csokor helyett talán egy jogar? Vagy egy uniós zászló esetleg?
ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%

Ez röhejes, hogy emiatt ne legyen csokrod. Amúgy meg hol elöírás, hogy el kell dobni? Ha te nem akarod eldobni, akkor nem dobod el, így probléma megoldva.

Ha a csaj 12 évig vár, hogy elvegyék, az az ö baja, nem a tied.

ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
70%

Nekem lesz csokrom, de eszembe sem jut eldobni. Infantilis, amerikai szokás.

Ettől függetlenül szerintem fel se tűnne, ha a menyasszonynak nincs csokra. Kb csak a ki-és bevonuláskor van funkciója, hogy legyen valami a menyasszony kezébe és ne lóbálja a kezét... Meg esetleg fotózáson, de ott meg nincsenek vendégek.

ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!