Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát lehet felvenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát lehet felvenni?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű polgári esküvőnk lesz,nagyon kevés létszámmal.

Talán egész életemben egyszer volt rajtam,nem szeretem,nem is áll jól,kényelmetlenül érezném magam benne. Muszáj hogy menyasszonyként habos babos fehér ruhát viselje?Segítsetek kérlek. Egy csinos blézer nadrággal nem elég?

A válaszokat köszönöm.



márc. 25. 07:53
A kérdező szavazást indított:
Öltözet
Ruha
Esküvő
Menyasszony
13 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egy esküvői ruhának sem habosbabosnak lennie, felvehetsz egy sima egyszerű elegáns ruhát is. Pl valami ilyesmit a cifra ujjak nélkül is:


[link]


De persze, jó a blézer is, meg tulajdonképp akármi, vannak akik kalóznak öltözve házasodnak, nincs ilyen szabály, hogy miben kell lenni. Csak azt akartam jelezni, hogy ha hagyományosabb megjelenést akar valaki, akkor sem csak Hamupipőke báli ruhája féle opciók vannak.

márc. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ismerősöm aki még csak nem is fehér ruhában volt.

Bármit felvehetsz ami neked tetszik.

márc. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak habos lehet egy fehér ruha. Lehet tök egyszerű is. Rövid is, hosszabb is. És szerintem n

Mindenkin jól áll valamilyen ruha, csak a szabása nem mindegy hogy milyen.

[link]

És a színe se kell hogy fehér legyen. Lehet krémszinű, bézs, de kék is..


Olyat válassz hogyha később ránézel az esküvői fotóra akkor szívesen nézz rá. Ha nadrágkosztüm akkor az. Szerintem nagyon szép a fehér, de ha neked nem tetszik vegyél más színűt.

[link]

[link]

márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A gugli a barátod. Én most beírtam a keresőbe annyit, hogy "fehér ruha" és kidobott rengeteg alkalomhoz illő, ámde egyszerű, letisztult ruhát.

Amúgy pedig a te esküvőd, ha akarsz, akkor unikornis jelmezben is megjelenhetsz.

márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A szavazást nem értem.


Amúgy szerintem él egy hamis kép a fejedben az esküvőrkől. De elmúltak már azok az idők amikor mindent a szokások diktáltak. Vegyél fel amit akarsz, de ne azért mert azt hiszed hogy csúnya vagy egy csinos darabban. Lehet higy csak önbizalomhiányod van és tök jól állna rajtad egy egyszerű letisztult ruha. Nem akarlak mindenáron rábeszélni, de egy üzletben egyet felprobalhatnál, nem menyasszonyi hanem egy sima ruhát próbaképpen. Én mikor felprobaltam rajottem hogy jól áll, csak fazon kérdése.

márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A szavazást én sem tudom miért :'D

Köszönök szépen a segítséget,így sokkal nagyobb rálátásom van erre a dologra. Nagyon tájékozatlan vagyok az esküvő témával,mert egy esküvőn voltam még,a tesómén,de az nagyon puccos volt,és féltem ha az enyém nagyon egyszerű és nem lesz "habos babos " ruhám akkor az már nem is lesz "igazi" esküvő. Igazából szét van tetoválva az egyik lábam,amit nem bántam meg,de egy nagyon szép,és pl enyhén csipkés ruhát nem tudnék elképzelni a szét várt lábamhoz. (Karom is,mellkasom is tetovált) tehát nem vagyok nagyon az a "csajos" karakter. De köszönöm szépen a segítséget mégegyszer.

márc. 25. 09:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenáron el akarsz mindent takarni? Nem fogod tudni. Nézegessen képeket tetovált menyasszonyokról, hátha kapsz ruhaötletet.
márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a menyasszony, te döntöd el, mit veszel fel....
márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ruhát válassz,ami te vagy és amiben jól érzed magad! Ha valamit csak azért tennél,mert úgy illik, abba ne menj bele. Én egy színes, mintás kimonoszerű ruhát fogok varratni. Az esküvőnk egy erdőben lesz, úgyhogy a színvilág is ehhez fog igazodni. A klasszikus menyasszonyi ruhákat és a fehér színt egyszerűen nem érzem a magaménak. Páromnak ilyen inspirációként mutattam képeket, hogy miben gondolkodom és maximálisan támogat. Csak neki és magamnak szeretnék tetszeni,a többi nem számít ☺️
márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem muszáj nagy abroncsos, habos-babos ruha.

Az elegancia szerintem főleg a ruha szabásán és az anyagán múlik. Akár egy hosszú (de abroncs nélküli), de akár egy koktélruha is lehet elegáns.

Néhány ötlet:

[link]

[link]

[link]


Ezeket amúgy a Charm oldaláról linkeltem. Nem tudom hova valósi vagy, de nekik van boltjuk a Mamutban.


Nem akarok stílusokat rád erőltetni, de szerintem tetováltként pl. egy rockabilly stílusú ruha is tök jól passzolna:

[link]

[link]

[link]


De ha egyáltalán nem akarsz szoknyát, akkor simán vannak elegáns nadrágok. Én nem botránkoznék meg vendégként, ha nem szoknyában van a menyasszony, legalább formabontó. :))

márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!