Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik menyasszonyi ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik menyasszonyi ruhát felvenni egy édesanyának?

Figyelt kérdés
Völegényemmel ősszel házasodunk össze. Van egy 6 éves kislányom, de ez lesz az első házasságom. Kislány korom óta azt hallottam, hogy aki terhes vagy van gyereke szégyen felvennie abroncsos menyasszonyi ruhát. Ezért is alkalmi szép fehér ruhában gondolkodom, de anyós szerint abroncsos menyasszonyi ruhát kellene felvennem. Szépek, gyönyörűek, de valahogy mégis az van bennem, hogy nem illik nekem ilyesmit felvennem. Ti mit gondoltok?
2021. máj. 16. 08:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Én magasról lekakilnám, mit illik meg mit nem illik. Amúgy az első és egyetlen esküvőmön nem voltam még anya, de pezsgőszínű selyemruhában voltam. Ha még egyszer házasodnék, akkor is olyanban mennék ami nekem megfelel, és nem érdekelne, ki mit mond.
2021. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Tőlem akár vegyvédelmi ruhában is oltár elé állhatsz, ha abban esik jól. Opcionális gumicsizmában.


Nem mindegy, mit mondanak a többiek? A te esküvőd, nem???

2021. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Ez valami eldugott kis falu, ahol internet sincs? Vagy hogy lehet ilyen elmaradottan gondolkodni? Jó, hogy azt nem írod, hogy aki nem szűz, annak nem illik fehéret felvenni. Mondjuk én is ismerek ilyen banyákat, akik minden templomi esküvő után ott kukkolnak, és ha a menyasszonyon ekrü vagy mintás ruha van, esetleg nem abroncsos fehér csoda, akkor kárörvendően röhögnek, hogy ez se volt szűz. De szerintem te még kicsit fiatal vagy ilyen gondolkodásmódhoz.

Vedd fel azt, ami tetszik és jól áll! Sok boldogságot!

2021. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Tojni rá a kárálásra.


Elvileg az se vehetne fel fehér ruhát, aki már nem szűz. Ezt se veszi komolyan senki.

A te esküvőd, te fizetsz érte, azt csinálsz amit akarsz.


Amúgy lehet az is, hogy hatalmas, habosbabos ruha, csak nem hófehér színű. Az is lehet, hogy hófehér a ruha, de nem abroncsos, hanem a lábaid mellett földre omló. Mindent lehet.

2021. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Sógornőm az abroncsos fehér ruha alatt Converse cipőt viselt. Anyukám 7 hónapos terhesen ment férjhez piros ruhában. Nekem brutál hosszú stiletto körmöm volt. És?

A ti napotok, ne érdekeljen más véleménye.

2021. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%
Már elve fehér színűt sem, hiszen vadházasságban élsz, és nem is vagy szeplőtlen.
2021. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó viccelt csak!:)


Én anya vagyok, nem volt esküvőm, de rosszul áll a hófehér, én is csontszínűben, vagy valami pezsgős árnyalatban megyek majd férjhez, ha eljutok odáig.


A fazon meg nevetséges, nyugodtan lehet abroncsos hercegnős, sellős, rövidebb vagy bármi, ami jól áll és jól érzed magad benne. Ismerős nem tudott dönteni, 3 ruhája volt! Egy abroncsos, egy A vonalú, meg egy simulós. Továbbá volt egy menyecske, meg egy, amiben szöktettük bulizni.


Bárhogy csinálhatod! Egy két konzervatív megszól, de szerintem azok nem is a szeretteid, én meg csak azokat hívnám meg, akikkel jól érzem magam.

2021. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%

7.-nek és a kérdezőnek.


6. vagyok, és nem vicceltem. Valóban nem illik gyermekes nőnek a fehér esküvői. Alap szabály.

Bár manapság már nem a vallás, csak az Instafotók miatt tartanak templomi esküvőt.

2021. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
A te esküvőd,nehogy más mondja meg mit csinálj.
2021. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
#8: Insta fotók miatt meg pláne olyat vegyen fel, ami neki tetszik és jól érzi magát benne. Ma a ruha színét az határozza meg, hogy milyen a bőrszíned, melyik évszaktípushoz tartozol. ;)
2021. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!