Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér krizantém jó lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér krizantém jó lesz a templomi esküvőre díszítésnek?

Figyelt kérdés

Én ezt választottam.. vagy túl temetői?

Kisebb méretű, nem ez a nagy labdás.



ápr. 10. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
AZ összhatás számít. Van esetleg valami képed, hogy milyen lesz?
ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A virágboltos mondta, hogy mutatósabb lenne a krizantém. Mivel 50 szálat szeretnénk,nem 100at. 1 szálon ugye több virág is van. Nincs képem róla, de ahogy mutatta, az nekem tetszett.

Csak egy szűk esküvő lesz, nem lagzi, és én nem akarok 100ezreket otthagyni a díszítésre, így is 50 ezer forintba fog ez kerülni…

ápr. 10. 23:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerestem a neten képeket. Nekem tetszik. Egyáltalán nem temetős.
ápr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
a krizantém a halál, a veszteség és az emlékezés jelképe. Számos kultúrában gyakran használják temetéseken és sírkövek díszítéseként, és gyászvirágként is ismert. Magyarországon mindenszentek és halottak napján a legtöbb ember krizantémot visz elhunyt szeretteinek a sírjára.
ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be, nekem is a temetők ugranak be róla. De ha ahogy 1-es írja, összhatásilag oké, akkor legyen az.
ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem "temetői". Ha nektek ez tetszik, akkor legyen.
ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy temetős. Egyrészt a krizantémból rengetegféle van. Másrészt azért lett "temetői", mert sokáig virágzik, bírja a hűvösebb időt, egyáltalán novemberben ez a virág van, ami még nyílik.


Én hallgatnék a virágosra. Rendszeresen járok templomba, anyukám szokott virágozni. Templomdíszítéshez általában tartós és nagyobb virágokat szoktunk választani. Messzirős kell, hogy jól mutasson és ami egy csokorban szép, az az oltáron, messziről nem feltétlenül érvényesül.

Szerintem egyébként senki nem azt fogja nézni, hogy "fú, krizantém van az oltáron, biztos gyászol a menyasszony". :)) A legtöbb ember az összehatást nézi és szerintem egy óra múlva már nem is emlékszik, hogy milyen virág volt.

ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

Napraforgót kell kitenni, mert az szép.


Én amúgy tuti vénusz légycsapóját, csillagkaktuszt meg ilyeneket raknék ki, mert az egyedi + vénasszonyok bosszantása + én szeretem ezeket.

ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as, szomorú életed lehet, ha öregnénik vélt bosszantása örömöt jelent.

Amúgy a vénusz kb. egy napig maradna életben egy templomban. Egyébként én is szeretem őket, nyugdíjas szüleimnek is van vénusz, kancsóka és harmafű.

ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A boldogság nem létezik ***** válasza:
26%

9.


Nem szomorú, csak simán szeretem bosszantani azt a tipikus generikus nyájembert, ahová az öregasszonyok is tartoznak általában. Van valami előírt kötelező, akkor azt csak azért sem, és tuti valami olyat rakok be, amiért háborognak majd, mert "ilyet nem szabad" (Miért is nem? Erre már nincs válasz)

ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!