Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen abroncs nélküli szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen abroncs nélküli szép menyasszonyi ruhák vannak?

Figyelt kérdés
Olyan ruhát keresek,amihez nem kell abroncsot alá venni,egyszerűen szép, de mégis nőies, csinos.Tudnátok képeket linkelni?
2010. nov. 2. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Keresd a sellő fazonúakat, illetve a mell alatt szabottakat. A sellő fazonhoz nagyon vékony alkat kell és teljesen lapos has, máson nem áll jól.
2010. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Sztem simán fel lehet venni akármelyiket abroncs nélkül.

Miért ilyet szeretnél?

2010. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert az abroncsosok olyan kényelmetlen, jelmez szerűek.
2010. nov. 2. 21:45
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Meg tudlak érteni kérdező! Mindig is úgy gondoltam, hogy nincs semmi, ami annyira tönkre tud tenni egy menyasszonyi ruhát, mint egy abroncs...főleg, mert a legtöbb úgymond kidomborodik a ruha alól, és ezért máris olyan, mint egy régi lámpabúra. Ráadásul az egész szoknya olyan mereven, természetellenesen mozog tőle :S De ettől függetlenül nem kell lemondani a nagy szoknyákról!!! Persze, ha ettől függetlenül még szereted a nagy szoknyákat :) Szóval olyanok is vannak, amik alatt sok sok réteg tüll van az abroncs helyett.

Pl.:

[link]


[link]


[link]


[link]


Most hirtelen többet nem találtam, viszont amiket a többiek linkeltek, azok is nagyon tetszettek, főleg az utolsó tetszett nekem :)

2010. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó vagyok.


Ha mégse szeretnéd a nagy szoknyát:

[link]


[link]

2010. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

22:12

a második linkelt ruhádban tuti hogy van abroncs. csak tülltől nem lesz ilyen, ahhoz kb 74 réteg anyag kéne.

egy kis off:

az abroncs kidomborodás tényleg gáz, olyan ruháknál fordul elő amiből kispórolták a tüllfodrot, ami az abroncsot fedi, eltartja a felette lévő réteget hogy ne nyomodjon át az anyagon a merev abroncs. az enyémben úgy van hogy 3 abroncs (e nélkül nem lehetne olyan széles a szoknya mint szeretném) rajta mindegyiken fodor és még felette 2 réteg tüll szoknya és azon egy düsessz réteg - ebből áll össze csak az alsószoknya igy abroncs átütés lehetetlen.

Persze megértem ha valakinek nem tetszik az abroncs, szive joga. Én imádom, igy muszáj volt megvédenem, bocsi. :)

off off

2010. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia 11:06! 22:12 vagyok. Jól hangzik a ruhád összeállítása, biztosan nem fog kidomborodni, de az abronccsal - számomra - az is baj, hogy merevvé teszi a szoknyát. Tehát ha egyik oldalon eltolod a kezeddel, az egész szoknya úgy mozog, mint egy harang. Míg egy sok-sok tüllből álló szoknya csak benyomódik. Persze ez ízlések és pofonok kérdése. Van egy film, aminek ha jól emlékszem az a címe, hogy Az igazi tündérmese. Abban a főszereplő lányon van egy olyan ruha, aminek óriási a szoknyája és nincs benne abroncs. Tudom, mert többször is felemeli, és látszik, hogy iszonyat sok tüll réteg van alatta. Na én olyanra vágyom, ott szerettem bele, de nagyon úgy tűnik, hogy varratni fogom :(

Ez az a ruha:


[link]


Szóval lehet, hogy a második linkelt ruhában van abroncs, de nem lehetetlen megcsinálni anélkül se :) Amúgy azt hiszem, van egy olyan fajta tüll, ami nagyon merev, kemény, és ha úgy varrod, hogy hullámos legyen, akkor az sok réteget tud helyettesíteni...


Itt van még egy kép, amin jobban látszik, hogy nincs benne abroncs, mert ezt a képet egy abroncsos ruhával nem lehetett volna megcsinálni :D:D :


[link]

2010. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!